⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Tikšanās ar mūziķi Arni Slobožaņinu Latgales Centrālajā bibliotēkā

Tikšanās ar mūziķi Arni Slobožaņinu Latgales Centrālajā bibliotēkā
25.02.2015

Nav svarīgi, kurā vietā Tu sāc, svarīgi ir,
cik augstu Tu mērķē, lai gūtu panākumus.
N. Mandela

2015. gada 4. martā plkst. 17.00 Latgales Centrālā bibliotēka aicina rokmūzikas cienītājus un citus interesentus uz radošo tikšanos ar Daugavpils mūziķi, rokgrupas “Dabasu Durovys” solistu Arni Slobožaņinu.

Pasākuma apmeklētājiem būs unikāla iespēja tikties ar interesantu un radošu skatuves mākslinieku – grupas “Dabasu Durovys” solistu Arni Slobožaņinu. Vakara laikā grupas līderis stāstīs par saviem sasniegumiem mūzikā, par savu radošo darbību un nākotnes plāniem. Visiem interesentiem būs iespēja uzdot jautājumus un pasākuma noslēgumā saņemt mūziķa autogrāfu.

Grupa “Dabasu Durovys” ir dibināta Daugavpilī 2006. gadā. Izpilda mūziku pamatā latgaliešu, kā arī latviešu un angļu valodā, aktīvi piedalās dažādos konkursos un mūzikas festivālos, ir vairākkārt nominēta Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai un veiksmīgi startējusi Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujā “Muzikālā Banka”. Kopš 2008. gada grupai ir iznākuši trīs albumi – “Lepetnīks” (2008), “Styklu Vītā Skaņa” (2012) un “Bāka” (2014).

Tikšanās ar grupas “Dabasu Durovys” līderi Arni Slobožaņinu notiks LCB Periodikas lasītavā (3. stāvā). Gaidām visus interesentus.

Informāciju sagatavoja:
LCB abonementa bibliotekāre
Jeļena Dusjavičiene
Tālr.: 65426065
e-pasts: jelena.dusjaviciene@lcb.lv