⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Sīkdatņu izmantošanas politika

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Latgales Centrālā bibliotēka” (turpmāk – LCB) tīmekļa vietnē www.lcb.lv izmanto sīkdatnes, par to informē tīmekļa vietnes lietotājus un apmeklētājus šajā politikā. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un darbību, pielāgotu to Jūsu lietošanas paradumiem, kā arī iegūtu statistiku par lapas apmeklējumiem.

Vispārīga informācija par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas saglabājas apmeklētāja iekārtā (dators,  planšete, viedtālrunis) tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā  identifikators pēc kura vietne atpazīst apmeklētāja iekārtu nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes palīdz atjaunot jūsu iestatījumus vietnē, uzlabo vietnes lietošanas ērtības.

Kādas sīkdatnes izmanto un kādam nolūkam

Funkcionālās sīkdatnes

Funkcionālās sīkdatnes nodrošina svarīgas funkcijas, piemēram, tīmekļa vietnes pamatfunkcionalitāti un lietojamību (lapas adaptācija iekārtas izšķirtspējai, karšu un mediju platformu integrēšana u.c.). Funkcionālās sīkdatnes ir nepieciešamas drošai pakalpojumu sniegšanai un tīmekļa vietne nevar korekti un pilnvērtīgi darboties bez šīm sīkdatnēm. Šīs sīkdatnes ir obligātas (nav iespējas no tām atteikties), tās identificē lietotāja ierīci, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Nepieciešamās sīkdatnes tiek glabātas lietotāja iekārtā.

Statistikas datu sīkdatnes

LCB izmanto arī trešo pušu sīkdatnes (statistiskās), kuras saglabā pakalpojumu sniedzēja Google servisi (“Google Analytics”). Šīs sīkdatnes palīdz analizēt un saprast, kā jūs izmantojat šo tīmekļa vietni. Šie rādītāji tiek izmantoti satura kvalitātes uzlabošanai un satura pielāgošanai lietotāju vajadzībām. Statistikas sīkdatnes tiek saglabātas tikai ar jūsu piekrišanu – jūs varat atteikties no šīm sīkdatnēm Sīkdatņu vadības panelī.

Plašāk par „Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā https://marketingplatform.google.com/about/analytics/terms/us/

Trešo pušu saites un Jūsu informācijas izmantošana

Vietne var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras LCB neuztur. Šis privātuma paziņojums neattiecas uz trešo pušu darbībām, ieskaitot trešās personas, kas izmanto jebkuru tīmekļa vietni vai pakalpojumu, kas var būt pieejams, izmantojot saiti LCB vietnē. Iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes privātuma politiku. LCB nekontrolē un neuzņemas atbildību par saturu, privātuma politiku trešo pušu vietnēs vai pakalpojumos.

Sūdzības

Ja jums ir kādi jautājumi vai sūdzības par mūsu rīcībā esošo personas datu apstrādi, jūs varat nosūtīt ziņojumu uz LCB publisko informatīvo e-pastu info@lcb.lv

Atteikšanās no sīkdatņu izmantošanas

Statistikas sīkdatņu iestatījumus jūs varat mainīt jebkurā laikā savā interneta pārlūkprogrammā vai izmantojot LCB tīmekļa vietnes esošo sīkdatņu vadības paneli.

Bez tam, jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, aktivizējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Šos iestatījumus jūs varat atrast savas interneta pārlūkprogrammas izvēlnēs “iespējas” vai “preferences”. Tāpat arī Jūs varat izdzēst jau saglabātās sīkdatnes.

Noderīga informācija par sīkdatnēm

Vairāk informācijas, kā kontrolēt sīkdatnes atbilstoši ierīces pārlūkprogrammai, var atrast tīmekļvietnē: www.aboutcookies.org