⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Zīlīte pulcina draugus

12.05.2011

2. aprīlī plkst. 11.00 Bērnu bibliotēkā „Zīlīte” notiks pasākums „Zīlīte pulcina draugus”. Šogad Bērnu bibliotēka organizēja divus radošos konkursus pilsētas bērniem. Pašdarināto grāmatu konkurss „Maza cilvēka grāmatiņa” par tēmu „Grāmatiņ, paldies, ka esi!” veltīts Bērnu bibliotēkas 60 gadu jubilejai. Konkursa dalībniekiem bija jāraksta stāsts, pasaka vai dzejoļi par mīļākajām grāmatām, varoņiem un bibliotēku. Skolēni sagatavoja un konkursam iesūtīja 82 pašdarinātās grāmatas, kuras ir veidotas dažādās tehnikās, ar lielu izdomu un oriģinalitāti.

Jauno ilustratoru konkurss „Ilustrējam Zentas Ērgles grāmatas” pamudināja bērnus ne tikai zīmēt, bet arī lasīt Zentas Ērgles grāmatas. Konkursā piedalījās 49 bērni. Visi zīmējumi stāsta par Z. Ērgles varoņiem.

Konkursa darbus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija radoši cilvēki: R. Sokolovs, I. Sokolova, A. Mekša, A. Stūraine.

2. aprīlī teatralizētajos svētkos Bērnu bibliotēkā tiks paziņoti konkursa rezultāti. Visi konkursu dalībnieki saņems piemiņas veltes, bet paši labākie tiks apbalvoti ar diplomiem un balvās saņems grāmatas. Pasākuma viesus gaida izklaides un aizraujoši konkursi, kurus vadīs bērnu bibliotēkas saimniece Zīlīte.

Visus bērnu veidotos konkursu darbus būs iespēja apskatīt Bērnu bibliotēkā „Zīlīte”.

Informāciju sagatavoja:
Bērnu bibliotēkas „Zīlīte”
vadītāja Z.Kolčatova
tel. 65421750