⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Sākusies “Skaistā vasara bibliotēkā”

Sākusies “Skaistā vasara bibliotēkā”
07.06.2024

Ar grāmatzīmju veidošanas darbnīcu ”Galamērķis – sapņu zeme” Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā sākušies lasītveicināšanas programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” pasākumi. Dažādi aizraujoši un interesanti programmas pasākumi aizvadīti arī pērējās Daugavpils publiskajās bibliotēkās.

Lasītveicināšanas programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” gaitā skolas vecuma bērni aicināti aizraujoši un saturīgi pavadīt brīvo laiku saistošās, izzinošās un izglītojošās nodarbībās. Visus trīs vasaras brīvlaika mēnešus, ceturtdienās no plkst. 11.00 Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs skolēniem tiek piedāvātas īpaši veidotas nodarbības – literāri pasākumi un novadpētniecības stundas, radošas darbnīcas un konkursi, galda spēļu turnīri un rotaļas brīvā dabā, stafetes, zibakcijas, draugu lokā tiks atzīmēti svētki un organizēti citi saistoši pasākumi.

22. augustā katrā bibliotēkā tiks rīkots noslēguma pasākums, lai atskatītos uz kopīgi piedzīvoto un pasniegtu balvas aktīvākajiem lasītveicināšanas programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” dalībniekiem.

Programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” ietvaros virkne aktuālu, tematisku pasākumu tiek piedāvāts arī bērnu vasaras nometņu grupām.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālā bibliotēka
tālr.: (+371) 654 76345