⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Raivja Mileiko fotoizstāde “Tās zemes ieskautais”

Raivja Mileiko fotoizstāde “Tās zemes ieskautais”
05.05.2021

Līdz 31. maijam Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centra (Rīgas ielā 22a, 2.stāvā) apmeklētāji var aplūkot jaunā fotogrāfa Raivja Mileiko pirmo personālizstādi “Tās zemes ieskautais”. 16 fotogrāfijās iemūžinātas dabas ainavas un pilsētvide.

Raivis Mileiko nāk no Dagdas. Studējis Valmierā, Vidzemes augstskolā, kur ieguvis bakalaura grādu mediju studijās un žurnālistikā. Kopš pērnā gada vasaras Raivis dzīvo un strādā Daugavpilī.

Pirmos soļus fotogrāfijā sācis 12 gados. Ar vecāku fotoaparātu uzņemtie kadri nespēja pienācīgi atainot jaunieša skatījumu uz pasauli, tādēļ uz laiku šī nodarbe tika pamesta novārtā. Pie fotografēšanas Raivis atgriezās studiju gados, kad par iekrāto naudu iegādājās savu pirmo spoguļkameru. Ar tās palīdzību tapušas arī visas fotogrāfijas autora pirmajai izstādei “Tās zemes ieskautais”, kura stāsta par Latgales daudzveidīgumu un krāsaino realitāti.

Komentējot savu radošo darbību, Raivis stāsta: “Bieži vien fotografēju cilvēku portretus, taču vairāk mani saista iedvesmojošas ainavas, kas pagadās jebkuros pilsētu nostūros. Tāpat tuvu sirdij ir arī pilsētvide un ielu fotogrāfija, it īpaši garāmgājēju emocijas un viņu dzīves, kas rit tepat, rokas stiepiena attālumā”.

Izstāde ir pieejama, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību vadītāja
Jana Konopecka
65476345
jana.konopecka@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv