⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Radošā tikšanās ar Jeļenu Vitkeviču Latgales Centrālajā bibliotēkā

Radošā tikšanās ar Jeļenu Vitkeviču Latgales Centrālajā bibliotēkā
02.03.2015

Ieskandinot Daugavpils 740. gadadienu, par tradīciju kļuvušās radošās tikšanās ar mūsu novadniekiem Latgales Centrālajā bibliotēkā aizritēs pilsētas jubilejas zīmē.  2015. gada 7. martā plkst. 15.00 Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā cikla “Literārā sestdiena” ietvaros notiks tikšanās ar Daugavpils mūziķi Jeļenu Vitkeviču “Manas dvēseles mūzika”. Literārais cikls tiek rīkots sadarbībā ar sabiedrisko organizāciju “Latgales novadpētnieki”.

Jeļena Vitkeviča ir mūziķe, kas uzstājas autordziesmas žanrā, raksta dziesmas gan ar saviem, gan arī ar citu dzejnieku vārdiem. Vairākkārt ir piedalījusies mūsu pilsētas un novada Dzejas dienu pasākumos, bardu saietos un dažādos mūzikas un dzejas festivālos ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Baltkrievijā un Krievijā.

Pasākumā skanēs Jeļenas Vitkevičas dziesmas ar Daugavpils dzejnieku vārdiem. Starp mūziķi iedvesmojušās dzejas autoriem minami T. Ruskule, J. Golubevs, A. Jonāne, S. Volodjko, A. Drugovejko u.c.

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Tatjana Hodokova
tālr.: 65476344
e-pasts: tatjana.hodokova@lcb.lv