⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Projekts “Grāmatu starts” Daugavpilī

Projekts “Grāmatu starts” Daugavpilī
01.04.2015

Daugavpils publiskās bibliotēkas sadarbībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centru un LNB Atbalsta biedrību uzsāk projektu “Grāmatu starts” ģimenēm, kurās aug trīs gadus veci bērni. 

Grāmatas joprojām ir pamats tam, lai bērni augtu par gudrām, zinātkārām un radošām personībām, veidotu bagātu iztēli un valodu.“Grāmatu starts” tiek uzsākts, lai pašos mazākajos bērnos rosinātu interesi par lasīšanu, “parādītu ceļu” uz bibliotēku un iedibinātu lasīšanu kā tradīciju ģimenē.

Projekta laikā Daugavpils ģimenēm ar trīsgadīgiem bērniem būs iespēja apmeklēt īpašu pasākumu ciklu ikvienā Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē. Ģimenes, kas kopā ar bērniem ieradīsies bibliotēkā, sagaidīs bibliotekārs un iepazīstinās ar bibliotēku – parādīs bērnu stūrīti ar viņa vecumam atbilstošām grāmatām un izglītojošām spēlēm, kā arī izstāstīs par citām iespējām, ko piedāvā bibliotēka. Visi projekta dalībnieki saņems dāvanā grāmatu, mugursomiņu un mīksto rotaļlietu – projekta simbolu pūčulēnu, kuras autore ir māksliniece Inga Sproģe. Savukārt vecāki saņems brošūru par kopālasīšanu un bērnu lasītprieka veicināšanu.

Pirmā pasākumu cikla nodarbība notiks 2015. gada 18. aprīlī, aizsākot Bibliotēku nedēļas pasākumus Daugavpilī. Pieteikties dalībai projektā var līdz 11. aprīlim jebkurā Jums tuvākajā Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē.

Kontaktinformācija:

Bērnu bibliotēka “Zīlīte”– tālr. 65421750
Jaunbūves bibliotēka – tālr. 65438173
Pārdaugavas bibliotēka – tālr. 65423339
Ceriņu bibliotēka – tālr. 65430660
Piekrastes bibliotēka – tālr. 65430311
Gaismas bibliotēka – tālr. 65455648

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciāliste
Tatjana Hodokova
tālr.: 65476344
e-pasts: tatjana.hodokova@lcb.lv