⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Piedalies Grāmatu draugu ķēdē!

Piedalies Grāmatu draugu ķēdē!
09.01.2014
 8. janvārī ir uzsākta pārreģistrācija vienam no vērienīgākajiem „Rīga 2014” atklāšanas pasākumiem – Grāmatu draugu ķēdei – akcijai „Gaismas ceļš”.

Ikvienu, kurš līdz šim ir pieteicies akcijai, savu dalību lūdzam apstiprināt pa tālruni: 67037969, mobilo tālruni: 29357445 vai e-pastu: kede@riga2014.org, lai precizētu ierašanās laiku un vietu.

Pārreģistrācija notiks līdz 16. janvārim. Tālruņa zvani tiks pieņemti katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00, kā arī jebkurā diennakts laikā ir iespējams nosūtīt e-pastu uz norādīto adresi.

Atgādinām, ka jau pēc desmit dienām – 18. janvārī – notiks viens no centrālajiem Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas notikumiem Grāmatu draugu ķēde, kad no rokas rokā tiks nodotas grāmatas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas uz jauno mūsdienīgo celtni Daugavas otrā krastā – Gaismas pili. Akcija 18. janvārī sāksies plkst. 12.00.

Līdz ar pārreģistrāciju tiek slēgta reģistrācija mūsu portālā www.riga2014.org, un ikviens, kurš vēl līdz šim nav paspējis akcijai pieteikties, aicināts sūtīt pieteikumu uz e-pastu: kede@riga2014.org, kurā jānorāda vārds, uzvārds, tālruņa numurs. 

Reģistrēties akcijai var līdz 16. janvārim. Apstiprinot vai piesakot savu dalību akcijā, rīkotāji konkretizēs katra dalībnieka pulcēšanās vietu.

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu veido nodibinājums „Rīga 2014” sadarbībā ar valsts, pašvaldības un nevalstiskajām kultūras organizācijām, radošajām apvienībām. Programmu finansē Rīgas dome, Kultūras ministrija un Eiropas Komisija. „Rīga 2014” programmas partneris ir „Lattelecom”, kas arī nodrošina tehnoloģisko atbalstu.

Grāmatu draugu ķēdes – akcijas „Gaismas ceļš” karte!

Papildus informācija www.lnb.lv