⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Pie Daugavpils mikrorajonu iedzīvotājiem atkal dosies īpašas grāmatu kopas

Pie Daugavpils mikrorajonu iedzīvotājiem atkal dosies īpašas grāmatu kopas
31.08.2020

No 1. septembra vairākās Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs atkal būs pieejamas divas tematiskas grāmatu kopas no Latgales Centrālās bibliotēkas krājuma – “Audzināsim laimīgus bērnus!” un “Ievērojamu cilvēku dzīve”. Šo grāmatu kopu piedāvājums mikrorajonos uz laiku tika pārtraukts valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ.

Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) ik gadu veido tematiskas grāmatu kopas, kas tiek piedāvātas LCB filiālēs gan darbam uz vietas, gan lasīšanai mājās. 2020. gadā filiāļu lasītājiem tika sagatavotas divas tematiskas literatūras izlases par bērnu audzināšanu un slavenību dzīvi. Atjaunojot kopu pieejamību mikrorajona iedzīvotājiem, šā gada otrajā pusē tās tiks piedāvātas četrās LCB filiālēs.

Grāmatu kopā “Audzināsim laimīgus bērnus!” ietvertas 20 grāmatas, kas sniedz praktiskus padomus par dažādiem aktuāliem bērnu aprūpes, audzināšanas un izglītošanas jautājumiem: kā sagatavot atvasi bērnudārzam bez asarām un liekiem pārdzīvojumiem? kā panākt, lai bērns mācītos ar prieku? kā organizēt audzināšanas procesu, lai bērns izaugtu gudrs un laimīgs? Grāmatu autori piedāvā unikālas, praksē pārbaudītas audzināšanas metodes, kā arī praktiskus padomus vecākiem, kā turpināt dzīvot pilnvērtīgi un laimīgi, kad ģimenē ienāk bērns.

Grāmatu kopa “Audzināsim laimīgus bērnus!” būs pieejama:

  • no 01.09. līdz 30.10. – Gaismas bibliotēkā (Gaismas ielā 9);
  • no 05.11. līdz 29.12. – Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58).

Savukārt grāmatu kopā “Ievērojamu cilvēku dzīve” atlasītas 20 grāmatas, kas iepazīstina ar Latvijā un pasaulē populāru aktieru, dziedātāju, mūziķu, ārstu, izgudrotāju un zinātnieku dzīvesstāstiem. Izlasē ietvertās biogrāfijas vēsta par slavenību personības veidošanos un izaugsmi, pārvarētajām grūtībām un likstām, kā arī nozīmīgākajiem pieturas punktiem ceļā uz panākumiem un atpazīstamību savā darbības jomā.

Grāmatu kopa “Ievērojamu cilvēku dzīve” būs pieejama:

  • no 01.09. līdz 30.10. – Ceriņu bibliotēkā (Lauska ielā 16);
  • no 05.11. līdz 29.12. – Pārdaugavas bibliotēkā (Komunālā ielā 2).

Lasiet, uzziniet, vērtējiet!

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
Nozaru sektora vadītāja
Olga Beilina
654 26422
olga.beilina@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv