⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Paziņoti ASV Informācijas centra Ziemassvētku radošā konkursa rezultāti

Paziņoti ASV Informācijas centra Ziemassvētku radošā konkursa rezultāti
20.01.2020

14. janvārī Latgales Centrālajā bibliotēkā aizritēja noslēguma pasākums un laureātu apbalvošana skolēnu radošo darbu konkursā “Our favorite character’s winter adventures”, kas tika rīkots, ASV Informācijas centram sadarbojoties ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi.

Konkurss notika pērnā gada nogalē, un tajā piedalījās 37 skolēni no 10 izglītības iestādēm. Dalībnieki iesniedza konkursam pašu veidotas īsfilmas, animācijas un prezentācijas, kurās kā galveno tēlu izvēlējās kādu pazīstamu varoni no ASV tapušas grāmatas, multfilmas vai mākslas filmas.

Konkursa darbu vērtēšana notika trīs vecumgrupās, vērtējot darbu tehnisko, māksliniecisko un idejisko kvalitāti, idejas oriģinalitāti un atbilstību prasībām. Rezultātā par konkursa uzvarētājiem 5.-6. klašu grupā kļuva Marika Ribakova un Emīlija Oševerova (Daugavpils Saskaņas pamatskola). 7.-9. klašu grupā pirmo vietu izcīnīja Juliāna Paščenko, Alisa Molotkova, Anastasija Nikolajeva un Sofja Murdasova (Daugavpils 10. vidusskola). Savukārt 10.-12. klašu grupā pirmajā vietā ierindojās Vjačeslavs Staričkovs (Daugavpils 15. vidusskola). Pilns konkursa laureātu sarakts katrā no vecumgrupām pieejams šeit.

Visi skolēni un skolotāji-konsultanti balvā saņēma piemiņas veltes – pateicības rakstus un kancelejas preces. Godalgoto vietu ieguvēju komandām tika pasniegtas galda spēles, kas ļaus attīstīt saliedētību un komandas garu, kā arī jautri pavadīt laiku.

ASV Informācijas centrs pateicas visiem dalībniekiem par aktivitāti. Paldies arī skolotājām Jekaterīnai Šimanei, Annai Beļskai, Anitai Putānei, Svetlanai Volosovai, Svetlanai Andrijevskai, Evai Vovkai, Allai Mihailovai, Ludmilai Iļiško, Natālijai Andrejevai, Nataļjai Golubevai, Tatjanai Ivanovai, Inārai Kuharonokai, Irinai Starovoitinai, Aleksandrai Truskovskai, Nataļjai Kožanovai, kas atbalstīja un sniedza padomus saviem audzēkņiem. Īpaša pateicība arī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldei un angļu valodas metodiķei Ilonai Ustinovai par sadarbību konkursa rīkošanā un ASV vēstniecībai Latvijā par konkursa balvu fondu.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
ASV Informācijas centra koordinatore
Diāna Celitāne
Tālr.: 654 22483
e-pasts: diana.celitane@lcb.lv
www.facebook.com/InfoUSADaugavpils