⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Patriotu dienu norises Daugavpils bibliotēkās

Patriotu dienu norises Daugavpils bibliotēkās
05.11.2021

Novembrī, valsts svētku mēnesī, Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs noris Patriotu dienas. Lai veicinātu patriotismu un rosinātu apzināties piederību savai valstij, novadam un pilsētai, bibliotēkas piedāvā izglītojošu un izzinošu tiešsaistes pasākumu programmu.

10. novembrī Latgales Centrālā bibliotēka aicina vecāko klašu skolēnus uz tiešsaistes tikšanos ar Zemessardzes civilmilitārās sadarbības speciālisti Ligitu Mežaraupi. Speciāliste pastāstīs par Zemessardzi un dienēšanas iespējām, kā arī par to, kāpēc pati izvēlējusies kalpot Latvijai. Tikšanās gaitā jaunieši tiks aicināti uz diskusiju par patriotisma nozīmi un tā izpausmēm mūsdienās. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās: jelena.dusjaviciene@lcb.lv, 65426065.

Savukārt Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centra sagatavotā bibliotekārā stunda “Nezināmais zināmajā” sniegs ieskatu par fotogrāfijas attīstību Latvijā un latviešu fotogrāfiem laika griežos, kā arī ļaus iepazīt fotogrāfa darba nianses. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās: raivis.mileiko@lcb.lv, 65426065.

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles aicina pirmsskolas vecuma bērnu un skolēnu grupas uz daudzveidīgām un izzinošām bibliotekārajām stundām. Tajās būs iespēja iepazīt izcilākās Latvijas personības, vērtības, vēsturi un kultūras mantojuma bagātības. Izglītojošās viktorīnās un spēlēs tiks pārbaudītas dalībnieku zināšanas un atjautība. Plašāk par piedāvājumu un pieteikšanos pasākumu programmā.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciālists
Dāvis Greļevskis
davis.grelevskis@lcb.lv
https://www.facebook.com/lcb.lv