⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

#Paliecmājās un uzlabo savu medijpratību

#Paliecmājās un uzlabo savu medijpratību
24.03.2020

Līdz ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs un biedrība “New East” aicina jauniešus lietderīgi pavadīt brīvo laiku mājās un pieteikties individuālai dalībai tiešsaistes medijpratības projektā “MediaLab #StayAtHome”. Projekta mērķis ir izglītot jauniešus medijpratības jomā, attīstot prasmes analizēt un kritiski izvērtēt plašsaziņas līdzekļu sniegto informāciju.

Tiešsaistes projekta “MediaLab #StayAtHome” mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 14 līdz 19 gadiem, kuri aicināti individuāli pieteikties dalībai, līdz 2020. gada 30. martam aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu. Apstiprinātie projekta dalībnieki iegūs piekļuvi tīmekļa vietnei ar virkni video lekciju par viltus ziņām un to atpazīšanu, ziņu satura analīzi un kritisku izvērtēšanu. Katras video lekcijas noslēgumā dalībniekiem tiks dots uzdevums, kas būs jāizpilda un jāiesūta vērtēšanai. Projekta darba valoda – angļu.

“MediaLab #StayAtHome” norisināsies no 2020. gada 1. līdz 7. aprīlim. Rezultāti tiks paziņoti 17. aprīlī. Projekta trīs labākie dalībnieki iegūs balvas: 1. vietai – dators Lenova, 2. vietai – viedpulkstenis Samsung Galaxy Active, 3. vietai – JBL austiņas.

Tiešsaistes pieteikuma anketa dalībai pieejama šeit. Tā aizpildāma līdz 2020. gada 30. martam (ieskaitot). Dalība projektā ir bez maksas.

Plašāka informācija par projektu un dalības nosacījumiem pie projekta organizatoriem:

• Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs (65422483, diana.celitane@lcb.lv),

• biedrība “New East” (29549596, dobkiewiczj@gmail.com).

Projektu atbalsta ASV vēstniecība Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
LCB ASV Informācijas centra vadītāja
Diāna Celitāne
Tālr.: 65422483
e-pasts: diana.celitane@lcb.lv
https://www.facebook.com/InfoUSADaugavpils