⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Pagarināts bērnu zīmējumu konkurss “Pepija iedvesmo”

Pagarināts bērnu zīmējumu konkurss “Pepija iedvesmo”
06.11.2020

Atsaucoties dalībnieku lūgumam, bērnu zīmējumu konkursa “Pepija iedvesmo” darbu iesniegšanas termiņš tiek pagarināts līdz 6. decembrim. Uzvarētāju vārdi tiks paziņoti 10. decembrī. Informācija par virtuālo izstādi sekos.

Bērnu zīmējumu konkursa “Pepija iedvesmo” darbu iesniegšanas sākotnējais termiņš bija 8. novembris. Šobrīd atbilstoši saņemtajiem lūgumiem tas ir pagarināts līdz 6. decembrim. Šajā laikā Daugavpils pilsētas un novada vispārizglītojošo skolu 4.-8. klašu skolēni ir aicināti pēc savas izvēles izveidot ilustrāciju vienam no trim zviedru rakstnieces Astridas Lindgrēnes stāstiem par Pepiju Garzeķi:

  • “Pepija spēlē “sunīšus” ar policistiem”;
  • “Pepija svin dzimšanas dienu”;
  • “Pepija tiek ielūgta uz kafiju”.

Zīmējumā ir jāattēlo izvēlētā stāsta sižets, iekļaujot Pepiju un vēl vismaz 2 tēlus no šī stāsta un izceļot kādu no Pepijai piemītošajām īpašībām. Katrs dalībnieks konkursam var iesniegt tikai vienu darbu. Zīmējums kopā ar dalībnieka anketu ir jāiesniedz elektroniski, nosūtot tos uz e-pasta adresi jana.konopecka@lcb.lv ar norādi Konkursam “Pepija iedvesmo”.

Kompetenta žūrija noteiks trīs labākos darbus, izvērtējot iesniegtos zīmējumus pēc trim galvenajiem kritērijiem: idejas oriģinalitāte, atbilstība konkursa noteikumiem un tehniskais izpildījums. Katrs no trijiem konkursa laureātiem saņems balvā viedo aproci Xiaomi Mi Band 4.

Vairāk informācijas konkursa nolikumā.

Bērnu zīmējumu konkurss “Pepija iedvesmo” un interaktīvā izstāde par Pepiju Garzeķi tiek piedāvāta projekta “Sveicam Pepiju!” ietvaros, kas tiek īstenots ar Zviedrijas Karalistes vēstniecības Latvijā un Zviedru institūta finansiālu atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
projekta vadītāja,
LCB sabiedrisko attiecību vadītāja
Jana Konopecka
Tālr.: 65476345
e-pasts: jana.konopecka@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv