⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Monētu dienas Daugavpils publiskajās bibliotēkās

Monētu dienas Daugavpils publiskajās bibliotēkās
12.03.2014

SIA „Lursoft” un publisko bibliotēku attīstības projekts „Trešais tēva dēls” sadarbībā ar Latvijas Banku ikgadējās iniciatīvas „Monētu dienas bibliotēkās” ietvaros organizē konkursu  „Atklāj monētu noslēpumus Lursoft laikrakstu bibliotēkā!”.  Konkurss norit vienlaikus ar Latvijas Bankas organizēto balsojumu par Latvijas „Gada monētu 2013”.

Konkurss sāksies otrdien, 2014.gada 11.martā un turpināsies līdz pirmdienai, 2014.gada 31.martam (plkst. 24:00). Konkurss norisināsies virtuālajā vidē – Lursoft laikrakstu bibliotēkā www.news.lv. Tā ir pieejama Latgales Centrālajā bibliotēkā un sešās tās filiālēs – Bērnu bibliotēkā „Zīlīte”, Gaismas bibliotēkā, Pārdaugavas bibliotēkā, Jaunbūves bibliotēkā, Ceriņu bibliotēkā un Piekrastes bibliotēkā.

Konkursā ir 15 jautājumi, kuriem katram sniegti 3 atbilžu varianti. Konkursa dalībniekam jāatzīmē pareizais atbildes variants. Pareizo atbildi iespējams atrast, izmantojot laikrakstu bibliotēkas jeb portāla NEWS.lv meklēšanas funkciju. Jautājumiem ir dažāda grūtības pakāpe, tāpēc citas atbildes būs iespējams atrast vieglāk, citas sarežģītāk.

Balvu fondā individuālajiem dalībniekiem ir septiņas Latvijas Bankas 2013. gada kolekcijas monētas. Izlozes veidā tiks noteikts, kuru no septiņām jubilejas vai piemiņas monētām katrs uzvarētājs iegūs.

Konkursa nolikums pielikumā PDF formātā.

Būsiet laipni gaidīti!