⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

“Latvijas sirdspuksti laikmeta griežos, atmiņās, likteņstāstos”

Uz galda salikta dekorācija no grāmatām, svecēm sarkana balta sarkana, sarkanas puķes puķupodā, sarkanbalta lentīte
16.11.2023

22. novembrī plkst. 17.30 Latgales Centrālās bibliotēkas Nozaru literatūras sektorā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) notiks literāro diskusiju klubiņa “Kad satiekas grāmatmīļi…” tikšanās. Novembra sarunas tēma – “Latvijas sirdspuksti laikmeta griežos, atmiņās, likteņstāstos”.

18. novembris ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir nozīmīga diena. Šajā dienā tika proklamēta Latvijas Republika, kas nozīmēja, ka Latvija tika pasludināta par neatkarīgu teritoriju. Šī diena ir latviešu neatkarības simbols, un mums visiem Latvija ir dziļi sirdī gan priekos, gan bēdās.

Šīs tumšās un drēgnās novembra dienas, kad svinam Latvijas valstiskumu, mums jāatgādina, ka ar tumsu var cīnīties, radot gaismu tās vietā. Mūsu sūtība nav lādēt tumsu, bet aizdegt svecīti tumsībā. Gaisma var uzvarēt tumsu, ja mēs to vēlamies un tam ticam”. (V.V.Freiberga)

Diskusiju klubiņa tikšanās laikā dalībnieki tiks aicināti diskutēt par katra cilvēka nozīmi un vietu savā valstī. Klātesošie varēs dalīties atmiņās par grāmatām, kurās ir atspoguļotas Latvijas vēsturē nozīmīgas personas un to likteņi mūsu valsts veidošanās līkločos.

Vairāk informācijas pa tālr. 65426065.

Pasākumos tiks filmēts/ fotografēts

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
Lietotāju apkalpošanas nodaļas vadītāja
Jeļena Dusjavičiene
654 26422
jelena.dusjaviciene@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv