⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs atsāk nodarbības bērniem

Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs atsāk  nodarbības bērniem
27.09.2022

No 4. oktobra Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs (Rīgas ielā 22a, 1. stāvā) atsāk nodarbības un radošās darbnīcas bibliotēkā reģistrētajiem lietotājiem.

Aicinām pieteikties Robotikas, 3D modelēšanas nodarbībām bez priekšzināšanām. Uz nodarbībām dalībnieki tiks aicināti individuāli rindas kārtībā, ņemot vērā dalībnieku vecumu.

Nodarbībās 3D modelēšanā uzzināsiet par trīs dimensiju datorgrafikas pamatiem un apgūsiet  darbu ar 3D printeri. Robotikas nodarbībās būs iespēja darboties ar LEGO® MINDSTORMS® robotu konstruēšanu un programmēšanu.

3D pildspalvu darbnīcās gūsiet jaunu pieredzi zīmēšanā, izmantojot 3D pildspalvu un veidojot trīsdimensionālus objektus.

Dalībniekiem ar priekšzināšanām centrs piedāvā radošās Robotu darbnīcas, kur būs iespēja izveidot LEGO® MINDSTORMS® robota modeli un programmēt to, kā arī darboties ar jaunajām “Sphero BOLT” robotu-bumbām.

Nodarbības ir bezmaksas, visus nepieciešamos materiālus nodrošina Latgales Centrālā bibliotēka.

Vairāk informācijas par centra darbību, kā arī pieteikšanās nodarbībām un radošajām darbnīcām pa tālruni 654 49090 vai e-pastu digicentrs@lcb.lv

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību nodaļa
654 76345
kristine.kokina@lcb.lv
w
ww.facebook.com/lcb.lv