⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Jaunbūves bibliotēkā notiks 3TD un „FotoAkadēmijas” seminārs foto interesentiem

27.07.2011

Noslēdzies publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” (3TD) rīkotais foto konkurss „Es mīlu tavu foto”, kura ietvaros pašvaldību publisko bibliotēku apmeklētāji laikā no 17. jūnija līdz 7. jūlijam sagatavoja fotogrāfijas, kas vislabāk raksturo publisko bibliotēku, kuras lietotāji viņi ir.

Konkurss tika rīkots sadarbībā ar privāto fotoskolu „FotoAkadēmija”, kas nodrošinās konkursa balvas bibliotēkām – foto seminārus sešās Latvijas publiskajās bibliotēkās, kā arī labākās fotogrāfijas autoram pasniegs savu īpašo balvu – iespēju bez maksas apmeklēt vienu no „FotoAkadēmijas” vai „KinoAkadēmijas” rīkotajiem kursiem 150 LVL vērtībā.

Izvērtējot gan bibliotēku līdzdalību konkursa organizēšanā, gan iesaistīto dalībnieku skaitu, gan konkursam iesniegto fotogrāfiju radošo aspektu un fotogrāfa prasmi, par vienu no veiksmīgākajām dažādos Latvijas reģionos atzīta arī Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Jaunbūves bibliotēka.

Jau nākamās nedēļas nogalē „FotoAkadēmija” dosies uz pirmo no sešām bibliotēkām, lai konkursa dalībniekiem un citiem foto interesentiem sniegtu zināšanas, kā ar vienkāršu fotokameru uzņemt kvalitatīvu un māksliniecisku fotoattēlu. Bibliotēku foto draugiem tā būs lieliska iespēja klātienē iztaujāt fotomākslinieku Daini Matisonu, kas Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Jaunbūves bibliotēkā viesosies 27. augustā. (skat. semināra programmu).

Semināros aicināti piedalīties visi konkursā startējušie bibliotēku lietotāji, kā arī citi interesenti. Semināra programmu var apskatīt Latgales Centrālās bibliotēkas mājas lapā www.lcb.lv vai arī Latvijas bibliotēku portālā www.bibliotēka.lv (LCB filiāle Jaunbūves bibliotēka).
Semināram pieteikties var pa tālr. 29755442; 65438173  e-pasts: natalija.tokareva@lcb.lv
Pieteikties semināram var arī klātienē LCB filiāles Jaunbūves bibliotēkas abonementā, 18.Novembra ielā 161, Daugavpilī. Pieteikumi tiek pieņemti  līdz 23. augustam!
Vietu skaits ir ierobežots!

Konkursa mērķis bija sagatavot veiksmīgus bibliotēku attēlus, kas varētu kalpot kā bibliotēku vizītkartes portālā www.biblioteka.lv, kā arī veicināt jauniešu un citu bibliotēku lietotāju interešu dažādību.

Informāciju sagatavoja :
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Jaunbūves bibliotēkas bibliotekāre N.Tokareva
tel. 65438173; 29755442
e-pasts: natalija.tokareva@lcb.lv