⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs ir iespēja nobalsot par četrām būvniecības iecerēm

Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs ir iespēja nobalsot par četrām būvniecības iecerēm
15.06.2021

Daugavpils pilsētas dome rīko vairāku būvniecības ieceru publisko apspriešanu. Balsošanas pastkastes ir izvietotas arī Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs. Iedzīvotāju ērtībām bibliotēkas ir izdrukājušas aptaujas anketas un materiālus par apspriežamajām iecerēm. Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izteikt savu viedokli! Bibliotēku kontaktinformācija šeit.

Pamatojoties uz Daugavpils Domes lēmumu, Daugavpils pašvaldībā tiek organizēta publiskā apspriešana par vairākām būvniecības iecerēm:

1. Vides objekta “Saules kalns” izveide un Vienības dārza pārbūve.

2. Poliklīnikas būvniecība Jaunajā Forštatē.

3. Apkurināmā baseina un akvaparka elementu būvniecība Jaunajos Stropos.

4. Dzīvnieku kapsētas ierīkošana pilsētas teritorijā.

Apspriešana notiek no 2021.gada 14.jūnija līdz 2021.gada 16.jūlijam.

Piedalīties publiskajā apspriešanā var, aizpildot anketu un nosūtot pa pastu (adrese – Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī); ar drošu elektronisko parakstu parakstītu anketu nosūtot uz elektroniskā pasta adresi info@daugavpils.lv; autorizējoties Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv; ievietojot anketu attiecīgā pastkastē:

  • Latgales Centrālajā bibliotēkā – no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 līdz 19.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00, Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs – no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 11.00 līdz 18.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.
  • Domes Informācijas birojā, Domes Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā, Daugavpils pilsētas bāriņtiesā un Dzimtsarakstu nodaļā – darba laikā pirmdienās no plkst.8.00 līdz plkst.18.00, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.8.00 līdz plkst.17.00, piektdienās no plkst.8.00 līdz plkst.16.00.
  • Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūrā (Daugavpils tūrisma informācijas centrā, Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā), Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā un Sociālajā dienestā, Dienas centrā “Saskarsme”  – to darba laikā.
  • PAS “Daugavpils siltumtīkli”, SIA “Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” un SIA “Daugavpils ūdens” pastkastēs – to darba laikā.
  • Kā arī autorizējoties Daugavpils pilsētas mobilajā lietotnē “Daugavpils”.

Anketa

Informāciju sagatavoja Daugavpils pilsētas dome