⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Latgales Centrālajā bibliotēkā rudens mācību seminārs

25.10.2010

28.oktobrī plkst.9.00 Latgales Centrālajā bibliotēkā notiks rudens mācību seminārs, kurā laipni aicināti piedalīties publisko, skolu un augstskolu bibliotēku darbinieki. skat. Semināra dienas kārtība

Semināra otrajā daļā plkst. 12:00 aicinām ikvienu interesentu uz lekciju “Latvijas tautsaimniecība no lata uz eiro” un sarunu ar Latvijas Bankas ekonomistu

Galvenie jautājumi sarunai ar Latvijas Bankas ekonomistu Denisu TITARENKO:

Kāpēc straujajai izaugsmei sekoja krass kritums? Vai krīzes zemākais punkts aiz muguras? Kādu kaitējumu nodara budžeta deficīts un liels parāds? Kādēļ eksports tik svarīgs, lai augtu ekonomika un darbavietas? Un kas jāmaina, lai augtu valsts un cilvēku ienākumi? Ko Latvijai dos eiro, un vai mūsu bažas ir pamatotas? Kāda gaidāma pāreja uz eiro?

Sarunu turpināsim par Latvijā izmantotām un neizmantotām iespējām Eiropas Savienības naudas piesaistē kā uzņēmējdarbībā, tā kultūras un citos projektos. Lektore – Latvijas Bankas ekonomiste Baiba TRAIDASE.
Vēl varēsit vienkopus apskatīt tās Latvijas zelta un sudraba monētas, kas plūkušas laurus starptautiskos konkursos, tai skaitā Pasaules Gada monētu 2010 – Teodora Zaļkalna Latvijas monētu. Par Latvijas monētām pirms un pēc eiro ieviešanas pastāstīs Varis Vagotiņs-Vagulis.

Seminārs notiks Latgales Centrālajā bibliotēkā, Lasītavā, Rīgas ielā 22a, Daugavpilī, ieeja no Saules ielas

Sīkāka informācija :

Dzidra Stupāne,

tālrunis 65476341, 26325472

e-pasts: dzidra.stupane@lcb.lv