⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Latgales Centrālā bibliotēka saņem apgāda “Jumava” balvu

Latgales Centrālā bibliotēka saņem apgāda “Jumava” balvu
15.12.2023

Otrdien, 12. decembrī, Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā notika Ziemassvētku literārā pēcpusdiena, kuras gaitā tika prezentēta Lias Guļevskas grāmatas “Sirdspuksti” un norisinājās apgāda “Jumava” balvu pasniegšanas ceremonija. Nominācijā “Gada labākā bibliotēka” balvu saņēma Latgales Centrālā bibliotēka par veiksmīgu sadarbību.

Balva “Mūža ieguldījums” piešķirta Ērikam Kūlim par inovatīvu sadarbību kopoto rakstu izdošanā, savukārt par “Labāko gada autoru” atzīts Pāvils Raudonis par veiksmīgu sadarbību grāmatu rakstīšanā gan pieaugušajiem, gan bērniem. “Gada mākslinieces” tituls – Sandrai Vingrei, “Jaunais autors” – Jolanta Āboltiņa, “Labākais tulks” – Brigita Kabuce, “Gada labākais tirgotājs” – Grāmatu nams “Valters un Rapa”, “Gada sadarbības partneris” – Ziemeļrīgas kultūras apvienība, balvu “Par sadarbību kultūras veicināšanā un novada vēstures apzināšanā” saņēma Ogres novada pašvaldība, “Par vērtīgu grāmatu satura atspoguļošanu medijos” – Latvijas Radio, bet “Par veiksmīgu grāmatas “Finks un sargeņģelis. Zibsnis” mārketingu” – Jānis Roze.

Aizejošais gads Latgales Centrālajai bibliotēkai bijis pasākumiem bagāts. Maijā bibliotēkā norisinājās viens no spilgtākajiem un apmeklētākajiem pasākumiem – apgādā “Jumava” izdotās Lias Guļevskas grāmatas “Raimonds Pauls – skanošs un klātesošs” prezentācija un tikšanās ar autori.

Latgales Centrālā bibliotēkas kolektīvs ir gandarīts par apgāda “Jumava” augsto novērtējumu un plāno turpināt uzsākto veiksmīgo sadarbību.