⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Karjeras nedēļa Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs

Karjeras nedēļa Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs
21.10.2020

Oktobra nogalē Latvijā norisināsies Karjeras nedēļa 2020. Šogad tā startē ar vadmotīvu “Klau! Sadzirdi un liec aiz auss!” un aicina akcentēt skolotāju, ģimenes locekļu, darba devēju un citu personu lomu, jauniešiem pieņemot mērķtiecīgu lēmumu par karjeras izvēli. Tradicionāli Karjeras nedēļas norisēs iesaistās arī Latgales Centrālā bibliotēka un filiāles, piedāvājot vairākas aktivitātes sociālajos tīklos un virkni attālinātu pasākumu skolēnu klašu grupām.

Visas nedēļas garumā, no 26. līdz 30. oktobrim, Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) mājaslapā www.lcb.lv un Facebook lapā tiks piedāvāti informatīvi videostāsti par dažādiem amatiem un profesijām bibliotēkā. Interesentiem būs iespēja uzzināt par šo darbinieku ikdienu, izglītību un nepieciešamajām prasmēm.

No 26. līdz 31. oktobrim LCB Nozaru literatūras sektorā (Rīgas ielā 22a, 2.stāvā) būs pieejama literatūras izstāde “Izpēti darba pasauli, atrodi sevi”. Profesijas izvēle ir viens no nozīmīgākajiem lēmumiem mūsu dzīvē, tādēļ ir svarīgi iepazīt dažādas profesijas un rast ierosmi nākotnes karjerai.

LCB filiāle Gaismas bibliotēka no 26. līdz 30. oktobrim piedāvās iespēju interneta vidē sastapt dažādu profesiju pārstāvjus un gūt atbildes uz aktuāliem jautājumiem. Interesenti aicināti sekot līdzi ierakstiem LCB filiāles Gaismas bibliotēkas Facebook lapā un pievienoties atvērtai Facebook grupai “Satiec profesionāli digitālajā vidē!”, kurā būs iespēja uzrunāt grafisko dizaineri, programmētāju, mūziķi u.c. profesiju pārstāvjus.

Arī pārējās LCB filiālēs tiks piedāvāti tematiski tiešsaistes pasākumi klašu grupām, kuros dalībnieki varēs iepazīt bibliotekāra pienākumus un darba vidi, uzzināt par nepieciešamo izglītību un prasmēm, kā arī izvērtēt šīs profesijas nākotnes potenciālu un izaicinājumus. Pasākumiem nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Sīkākas ziņas par pasākumu saturu, mērķauditoriju, norises laiku un pieteikšanos programmā.

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību vadītāja
Jana Konopecka
65476345
jana.konopecka@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv