⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Karjeras nedēļa Daugavpilī

Karjeras nedēļa Daugavpilī
23.11.2012

   No 26. līdz 30.novembrim vienlaicīgi piecās Latvijas pilsētās – Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, Daugavpilī un Valmierā – Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar izglītības pārvaldēm, skolām, augstskolām un vietējiem uzņēmumiem rīko „Karjeras nedēļu”.
   Daugavpilī  šīs nedēļas  ietvaros norisināsies daudzveidīgi pasākumi, kuru  laikā interesentiem būs iespēja saņemt informāciju par profesiju dažādību  un izglītības  iespējām Latvijas vispārējās, profesionālās un augstākās izglītības iestādēs.

   Visas nedēļas garumā skolēni tiek aicināti  apmeklēt Daugavpils profesionāli tehnisko izglītības iestāžu un Daugavpils Universitātes atvērto durvju dienu pasākumus. Pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem un sākumskolēniem būs iespēja piedalīties bērnu un jauniešu centra  „Jaunība” pedagogu rīkotajās radošajās darbnīcās. „Karjeras nedēļas” ietvaros arī skolēnu vecāki tiek aicināti apmeklēt Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta un Latgales Centrālās bibliotēkas pārstāvju lekcijas un piedalīties pieredzes apmaiņas diskusijās par nākotnes karjeras iespējām.

„Karjeras nedēļas” pasākumi  

Informāciju sagatavoja:
LCB galvenā bibliotekāre
Inese Vaivare
tālr.: 65476344
e-pasts: inese.vaivare@lcb.lv