⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Karjeras nedēļa 2021 Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs

Karjeras nedēļa 2021 Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs
05.10.2021

No 11. līdz 15. oktobrim visā Latvijā norisinās Karjeras nedēļa 2021. Par šī gada saukli izvēlēts “IKT tavai karjerai”, vēršot uzmanību informācijas komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozīmei ikdienā un karjerā un parādot šo tehnoloģiju pielietojuma daudzveidību. Tradicionāli Karjeras nedēļas norisēs iesaistās arī Latgales Centrālā bibliotēka un filiāles, piedāvājot vairākas aktivitātes sociālajos medijos un interesantu pasākumu programmu skolēniem.

No 11. līdz 15. oktobrim Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) Facebook lapā tiks piedāvātas informatīvas publikācijas par IKT izmantošanu bibliotēkā. Interesentiem būs iespēja uzzināt par darbinieku ikdienu, profesiju daudzveidību un tehnoloģiju pielietošanu nozarē.

No 11. līdz 29. oktobrim LCB aicina skolotājus pieteikt klašu grupas tematiskajam pasākumam “IKT bibliotēkā”. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt gan to, kā katra bibliotēkas nodaļa ikdienā izmanto tehnoloģijas, gan arī to, cik dažādu profesiju pārstāvji strādā bibliotēkā un kāda ir viņu ikdiena. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās: 654 76345, jana.konopecka@lcb.lv.

15. oktobrī plkst. 10.40 LCB ASV Informācijas centrs aicina uz tiešsaistes tikšanos ar ASV vēstniecības Latvijā pārstāvjiem Nilu Studentu un Oskaru Avilu, kas dalīsies savā pieredzē par izglītības iegūšanu un darba gaitām. Pasākums notiks angļu valodā, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās: 654 76345, diana.celitane@lcb.lv.

LCB filiāle Gaismas bibliotēka no 11. līdz 15. oktobrim piedāvās iespēju interneta vidē sastapt dažādu profesiju pārstāvjus. Interesenti aicināti sekot līdzi ierakstiem LCB filiāles Gaismas bibliotēkas Facebook lapā un pievienoties Facebook grupai “Es būšu…!”, kurā varēs uzrunāt un izvaicāt sešu dažādu profesiju pārstāvjus.

Arī pārējās LCB filiālēs tiks piedāvāti tematiski pasākumi klašu grupām, kuros dalībniekiem būs iespēja gūt priekšstatu par bibliotekāra pienākumiem un darba vidi, uzzināt par nepieciešamo izglītību un prasmēm, kā arī iepazīt IKT jomu.

Visi Karjeras nedēļas pasākumi tiks rīkoti atbilstoši šobrīd spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem. Sabiedrības informēšanas nolūkos pasākumu laikā var tikt veikta fotografēšana un/vai filmēšana.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciālists
Dāvis Greļevskis
654 76345
davis.grelevskis@lcb.lv
https://www.facebook.com/lcb.lv