⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Kampaņa “Uzdod jautājumu policijai!” Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs

Kampaņa “Uzdod jautājumu policijai!” Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs
25.05.2022

Visas vasaras garumā sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldi Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs – Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58), Jaunbūves bibliotēkā (18. novembra ielā 161), Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40) un Ceriņu bibliotēkā (Lauska ielā 16) tiek organizēta preventīvi izglītojoša kampaņa “Uzdod jautājumu policijai!”

Kampaņas mērķis ir dialoga veidošana ar bērniem un jauniešiem – sākumskolas un pamatskolas skolēniem – par aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar policijas darbu, drošību ikdienā, atbildību, likumiem, tiesībām, pienākumiem u.c. Kampaņas organizētāji aicina iesniegt savus jautājumus, izmantojot tam speciāli sagatavotas pastkastītes četrās Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs. Jautājumu autori dāvanā saņems grāmatzīmes.

Skolēnu brīvlaikā Daugavpils publiskajās bibliotēkās tiks organizētas tikšanās ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecāko inspektori Inesi Snarsku un viņas kolēģiem, lai pārrunātu interesējošās un aktuālās tēmas.

Vairāk informācijas par drošības jautājumiem www.manadrosiba.lv.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Bērnu bibliotēkas “Zīlīte” vadītāja
Dace Jakovele
65421750
dace.jakovele@lcb.lv
facebook.com/lcb.Bernu.biblioteka