⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Kampaņa “Uzdod jautājumu policijai!” Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs

Kampaņa “Uzdod jautājumu policijai!” Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs
29.04.2024

Līdz 31. maijam sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldi Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs – Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58), Jaunbūves bibliotēkā (18. novembra ielā 161), Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40), Ceriņu bibliotēkā (Lauska ielā 16), Gaismas bibliotēkā (Gaismas ielā 9), Pārdaugavas bibliotēkā (Komunālā ielā 2) un Čiekuru bibliotēkā (Čiekuru ielā 5-1B) tiek organizēta preventīvi izglītojoša kampaņa “Uzdod jautājumu policijai!”

Kampaņas mērķis ir dialoga veidošana ar bērniem un jauniešiem – sākumskolas un pamatskolas skolēniem – par aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar policijas darbu, drošību ikdienā, atbildību, likumiem, tiesībām, pienākumiem. Kampaņas organizētāji aicina iesniegt savus jautājumus, izmantojot tam speciāli sagatavotas pastkastītes septiņās Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs. Jautājumu autori dāvanā saņems grāmatzīmes.

Skolēnu brīvlaikā – jūnijā, jūlijā un augustā – Daugavpils publiskajās bibliotēkās tiks organizētas tikšanās ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecāko inspektori Inesi Snarsku un viņas kolēģiem, lai pārrunātu interesējošās un aktuālās tēmas. Policijas pārstāvji informēs arī par bērnu drošības aktualitātēm vasaras brīvlaikā.

Vairāk informācijas par drošības jautājumiem www.manadrosiba.lv

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Bērnu bibliotēkas “Zīlīte” vadītāja
Dace Jakovele
65421750
e-pasts: dace.jakovele@lcb.lv
www.lcb.lv