⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Jaunbūves bibliotēkā skatāma Žannas Orlovas izstāde “Manas dvēseles krāsu ceļš”

Jaunbūves bibliotēkā skatāma Žannas Orlovas izstāde “Manas dvēseles krāsu ceļš”
03.06.2021

No 5. jūnija līdz 31. jūlijam Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Jaunbūves bibliotēkā (18. novembra ielā 161, 2. stāvā) skatāma Žannas Orlovas gleznu izstāde “Manas dvēseles krāsu ceļš”. Radošie darbi, kuros ir attēlotas dabas ainavas un Daugavpils pilsētas skaistākās vietas, atklāj amatiermākslinieces izjūtas un apkārtējās pasaules uztveri.

Žanna Orlova dzimusi 1973. gadā Daugavpilī. Jau bērnībā Žanna vēlējās kļūt par mākslinieci, bet saistīja dzīvi ar citu profesiju. Daudzus gadus viņa loloja ideju pievērsties zīmēšanai, lai sekotu savai sirdsbalsij un īstenotu bērnības sapni. 2019. gadā, saņemot dzimšanas dienas dāvanu – audeklu un eļļas krāsas, Žanna ienira burvīgajā radošuma pasaulē un uzdrošinājās noticēt savām spējām. Jau 2020. gadā Medumu pagasta Tautas namā tika atklāta Žannas Orlovas pirmā personālizstāde.

Izstādes autore uzsver: “Es turpinu apgūt zīmēšanas prasmes, man viss ir interesants un saistošs. Es vēlos attīstīties un sasniegt vēl labākus rezultātus gleznošanā. Laiks rit, mūsu dzīve mainās, taču caur mākslu es vēlos notvert un saglabāt katru mirkli. Es ceru, ka manas gleznas palīdzēs cilvēkiem izjust mūsu dzimtās pilsētas skaistumu un izbaudīt dabas tuvumu un mieru.”

Izstāde ir pieejama, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Jaunbūves bibliotēkas vadītāja
Tatjana Zahare
654 38173
tatjana.zahare@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.jaunbuve