⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Izdots Lidijas Vasaraudzes literāro darbu krājums “ZOO”

Izdots Lidijas Vasaraudzes literāro darbu krājums “ZOO”
02.03.2021

Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs ir pieejams Daugavpils dzejnieces, bērnu grāmatu autores Lidijas Vasaraudzes jaunākais literāro darbu krājums “ZOO”. Grāmatu izdošanai sagatavoja Daugavpils Radošās inteliģences DINA ART apvienības biedri, krājums iznācis ar Daugavpils pilsētas domes finansiālu atbalstu.

Jaunākais darbs “ZOO” ir jau piektā grāmata no sērijas “Mīlēsim Latvijas dabu”. Tajā ir apkopoti dzejoļi, kā arī izglītojoši un saistoši teksti sākumskolas vecuma bērniem par Latvijas mežos, pļavās un lauku sētās sastopamajiem dzīvniekiem un putniem. Grāmata stāsta par dabas un cilvēka ciešo saikni, saudzīgu attieksmi pret visu dzīvo un māca bērniem būt pacietīgiem, vērīgiem un uzmanīgiem. Dzejoļus latviski ir sacerējusi Lidija Vasaraudze, bet populārzinātnisko tekstu autore ir zooloģe Inta Lange.

Krājums “ZOO”, kā arī citas iepriekš izdotās grāmatas: “Tiem, kurus mīlu”, “Drupatiņas”, “Zelta groziņš”, “Burtu valstī”, dzejas kopkrājumi ar dzejnieku Jevģeniju Golubevu: “Mur un Miau”, “Spārnotie draugi”, “Paši… Paši”, “Četri vēji”, ir pieejams lasīšanai visās Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Bērnu bibliotēkas “Zīlīte”
vadītāja Dace Jakovele
Tālr.: 65421750
e-pasts: dace.jakovele@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.Bernu.biblioteka