⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

“Humanitārā akadēmija jauniešiem” aicina pieteikties mācībām!

“Humanitārā akadēmija jauniešiem” aicina pieteikties mācībām!
20.09.2021

Daugavpils Universitātes (DU) Humanitārās fakultātes (HF) Jauniešu interešu izglītības skola “Humanitārā akadēmija jauniešiem” (HAJ) aicina Latvijas jauniešus pieteikties apmācībai programmā “Latvijas jaunatnes intelekts Latvijas nākotnei”. HAJ jaunās – divpadsmitās – sezonas atklāšana un pirmās nodarbības notiks 2021. gada 9. oktobrī, plkst. 11.30, attālināti, izmantojot video konferenču platformu ZOOM.

Aicinām pieteikties gan tos jauniešus, kas apmeklēja HAJ nodarbības iepriekšējos gados, gan jaunus interesentus. Jaunajiem dalībniekiem un tiem, kas akadēmiju apmeklēja jau iepriekš, ir no jauna jāatsūta savi pieteikšanās dati. Pieteikšanās e-pastā: humanitara.akademija@inbox.lv līdz 2021. gada 8. oktobrim. Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, skola, klase un kontaktinformācija. Nodarbības notiks vienu reizi mēnesī, sestdienās, no plkst. 11.30. Mācības ir bezmaksas.

Jauniešu interešu izglītības skola “Humanitārā akadēmija jauniešiem” Daugavpils Universitātes Humanitārajā fakultātē darbojas jau vienpadsmito gadu. Tā izveidota 2010. gadā, un jauniešu izglītošana tika aizsākta no 2011. gada februāra. "Humanitārā akadēmija jauniešiem” ir interešu izglītības instruments, kas nodrošina aizraujošu lekciju un praktisko nodarbību ciklu Latvijas vidusskolu 10.–12. klašu skolēniem, arodskolu audzēkņiem un citiem jauniešiem, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām zinātnēm.

Par katru HAJ apmācību gadu un vairāk nekā 50 procentiem apmeklētu nodarbību jaunieši saņem sertifikātu. Tas sniedz priekšrocību – 10 papildu punktus, stājoties DU Humanitārās fakultātes studiju programmās.

Kopumā 11 gadu darbības laikā HAJ ir apmeklējuši 1060 jaunieši, sertifikātus par vismaz 50% apmeklēto nodarbību saņēmuši 565 jaunieši. Šogad DU Humanitārajā fakultātē studijas uzsāka 3 HAJ absolventi. Viņi saņems “Pateicību par uzticību Humanitārajai fakultātei” no DU studiju prorektores, HAJ vadītājas prof. Maijas Burimas.

Papildu informācija:
t.: 22142679
e-pasts: humanitara.akademija@inbox.lv
“Humanitārās akadēmijas jauniešiem” lapa Facebook 
Humanitārās fakultātes lapa Facebook