⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Ģimenes sestdienas LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā

Ģimenes sestdienas LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā
23.01.2024

Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs atjauno tradicionālos Ģimenes dienas pasākumus, kas notiks sestdienās. Tā būs lieliska iespēja bērniem un vecākiem kopā jauki pavadīt laiku dažādās izzinošās nodarbēs.

Pasākumu gaitā būs pieejamas galda spēles, attīstošas un izzinošas grāmatas, centra tehnoloģiskais aprīkojums, kā arī iespēja iesaistīties tematiskās radošajās darbnīcās. Šo sestdien, 27.janvārī, paredzēta radošā darbnīca “Manas ģimenes ģerbonis”. Tās gaitā ģimenes varēs atcerēties savas unikālās tradīcijas, vērtības, sasniegumus, ģimenes vēsturi un kopā izveidot savas ģimenes ģerboni. Turpinājumā pasākuma dalībniekiem būs iespēja izveidotos ģimenes ģerboņa attēlus pārnest uz T-krekla vai izgatavot ģimenes karogu.

Radošo darbnīcu cikla “Manas ģimenes ģerbonis” pirmā nodarbība notiks 27. janvārī no plkst. 15.00 līdz 17.00. Dalībnieku skaits ir ierobežots, pieteikšanās pa tālruni 654 49090, rakstot uz e-pastu digicentrs@lcb.lv, vai klātienē LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā, Rīgas ielā 22a, 1. stāvā (ieeja no Ģimnāzijas ielas).

Radošās darbnīcas ir bezmaksas un paredzētas interesentiem bez priekšzināšanām. Nepieciešama reģistrācija par bibliotēkas lietotāju.

Jeļena Ondzule
Latgales Centrālās bibliotēkas
Ģimenes digitālo aktivitāšu centra vadītāja
Rīgas iela 22a, Daugavpils, LV-5401
tālr.: (+371) 65449090
e-pasts: jelena.ondzule@lcb.lv