⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Eiropas pagalma svētki

Eiropas pagalma svētki
28.04.2023

Maijā visā Eiropā un Latvijā plaši tiek atzīmēta Eiropas diena. Dažādos pasākumos un aktivitātēs tiek stiprināta izpratne par mūsu kā eiropiešu izaugsmes iespējām, solidaritāti, kultūru dažādību un vērtībām, kas mūs vieno.

Latgales Centrālā bibliotēka piedalīsies Eiropas nedēļas svinībās “Eiropas Pagalma svētkos” 3. maijā, kad teju visas dienas garumā no plkst. 10:00 līdz 15:00 aktīvi darbosimies Daugavpils Valsts ģimnāzijas un Vienības pamatskolas pagalmā.

Daugavpils iedzīvotājus svētku pagalmā gaidīs skatuve ar plašu izklaides programmu – uzrunām, koncertiem un konkursiem. Apkārt pagalmam varēs apskatīt un apgūt dažādas prasmes pašvaldības iestāžu, jauniešu biedrību u.c. organizāciju teltīs. Pasākums notiks trīs daļās, ik pa stundai mainīsies aktualizēto prasmju programma. Pasākuma izskaņā plkst. 13.45 sāksies sadziedāšanās.

Šai dienā, 3. maijā sadarbībā ar Latgales Centrālās bibliotēkas ESIP centru un Daugavpils Saskaņas pamatskolu LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā (Rīgas iela 22a) plkst. 11.00 notiks Eiropas valodu pasākums “Erasmus+ darbnīca“. Pasākumā dalībnieki varēs iegūt informāciju par ES. Pasākuma saturu kuplinās Spānijas, Polijas, Ziemeļmaķedonijas un Turcijas jaunieši, kuri demonstrēs prezentācijas savās valodās par valstīm, kuras tie pārstāv. 

Vairāk informācijas par svētku norisi https://bit.ly/3NfHW4i

 Aicinām svinēt Eiropas spēku un vienotību kopā!

Avots: https://lpr.gov.lv/lv/zinas/europe-direct/