⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Eiropas pagalma svētki

Eiropas pagalma svētki
02.05.2024

Maijā visā Eiropā un Latvijā plaši tiek atzīmēta Eiropas diena. Dažādos pasākumos un aktivitātēs kopā stiprinām izpratni par mūsu kā eiropiešu izaugsmes iespējām, solidaritāti, kultūru dažādību un vērtībām, kas mūs vieno. Mēs esam daļa no Eiropas Savienības, kas rūpējas par drošību un iestājas par demokrātiju, tiesiskumu un brīvībām.

Daugavpilī Eiropas nedēļas svinības aizsāksies 8. maijā ar “EIROPAS PAGALMA SVĒTKIEM”, kad dienas garumā, no plkst. 11.50 līdz 20.00, aktīvi darbosimies Daugavpils Valsts ģimnāzijas un Vienības pamatskolas kopīgajā pagalmā.

Daugavpils iedzīvotājus svētku pagalmā gaidīs skatuve ar plašu izklaides programmu – uzrunām, koncertiem, meistarklasēm un konkursiem. Pasākumā varēs apskatīt un apgūt dažādas prasmes, iesaistīties sarunās ar Eiropas Parlamenta deputātiem un ERASMUS + programmas studentiem, vērot militārās tehnikas un ekipējuma demonstrējumus, iesaistīties grafiti meistardarbnīcā un akcijā “Rokasspiediens Eiropai”.

Latgales Centrālā bibliotēka piedalīsies Eiropas nedēļas svinībās “Eiropas pagalma svētkos”. Pasākums notiks divās daļās pamatskolu (plkst. 11.50) un vidusskolu (plkst. 13.00) jauniešiem, kuru noslēgumā plkst. 14.00 ikvienam Latvijas jaunietim, kas vēlēsies pārbaudīt savas zināšanas par Eiropu, būs iespēja piedalīties tiešsaistes “PRĀTA SPĒLĒS” un iegūt balvas.

Vairāk informācijas par svētku norisi
https://lpr.gov.lv/lv/2024/8-maija-daugavpili-eiropas-pagalma-svetkus/

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
Lietotāju apkalpošanas nodaļas vadītāja
Jeļena Dusjavičiene
65426422
jelena.dusjaviciene@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv