⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Eglītes rotājumu izstāde “Es iejūdzu baltu zaķi rakstītās kamanās”

Eglītes rotājumu izstāde “Es iejūdzu baltu zaķi rakstītās kamanās”
06.12.2022

8. decembrī plkst. 16.00 Latgales Centrālās bibliotēkas Nozaru literatūras sektorā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) tiks atklāta eglīšu rotājumu izstāde “Es iejūdzu baltu zaķi rakstītās kamanās”. Rotājumus bibliotēkas eglei jau sesto reizi darina Daugavpils pilsētas  dizaina un tehnoloģiju, vizuālās mākslas skolotāji. Šogad rotājumu vienojošais elements ir Jaunā gada simbols – zaķis.

Eglīšu rotājumus bibliotēkas īpašajai eglei darināja 12 dizaina un tehnoloģiju un vizuālās mākslas skolotāji no pilsētas skolām. Šogad rotājumi lielākoties ir veidoti no otrreizējiem materiāliem – papīra, auduma, koka, virves, plastmasas un folijas. Arī tehnikas daudzveidība ir plaša – adīšana, tamborēšana, šūšana, filcēšana u.c. Rotājumu darbi ir ieturēti krāsainos toņos. Egles zaros var redzēt 2023. gada simbolu –  zaķi, kuram piešķirtas emocijas un intereses.  

Eglīšu rotājumu izstāde “Es iejūdzu baltu zaķi Rakstītās kamanās” apskatāma Latgales Centrālās bibliotēkas Nozaru literatūras sektorā no 8. decembra līdz 16. janvārim. Izstādes svinīgā atklāšana notiks 8. decembrī plkst. 16.00. Pasākuma izskaņā interesentiem būs iespēja piedalīties Ziemassvētku radošā darbnīcā, kuru vadīs dizaina un tehnoloģijas skolotāja Jeļena Salogube un vizuālās mākslas skolotāja Daiga Vasiļjeva.

Izstādi rīko Daugavpils pilsētas dizaina un tehnoloģiju, vizuālās mākslas skolotāju metodiskā apvienība sadarbībā ar Latgales Centrālo bibliotēku.

Izstādes atklāšanas laikā publicitātes vajadzībām var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
Lietotāju apkalpošanas nodaļas vadītāja
Jeļena Dusjavičiene
654 26422
jelena.dusjaviciene@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv