⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Daugavpils skolēnu radošo darbu virtuālā izstāde “Dāvana māmiņai”

Daugavpils skolēnu radošo darbu virtuālā izstāde “Dāvana māmiņai”
08.05.2021

Katru gadu maija otrajā svētdienā Latvijā tiek atzīmēta Mātes diena, kad mēs pateicamies savām māmiņām par neizmērojamo mīlestību, rūpēm un atbalstu. Godinot šo svētku dienu, Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Jaunbūves bibliotēka sadarbībā ar Daugavpils pedagogiem un skolēniem vēlas iepriecināt visas māmiņas ar virtuālo izstādi “Dāvana māmiņai”.

Izstāde tapusi Daugavpils pilsētas vispārizglītojošo iestāžu 4.-9. klašu skolēnu mājturības, dizaina un tehnoloģiju radošo darbu konkursa ietvaros. Tas tika rīkots ar mērķi izkopt skolēnu radošās darbības prasmes, attīstot izglītojamo praktiskās iemaņas un aktualizējot radošās darbības nozīmi personības veidošanās procesā.

Ar skolotāju atbalstu virtuālās izstādes veidošanā piedalījās skolēni no sešpadsmit skolām. Tajā skatāmi 77 pašdarināti darbi no papīra, auduma, sāls, mīklas, koka, finiera, metāla un otrreizējiem materiāliem. Izstādes eksponāti veidoti dažādās tehnikās, tai skaitā tekstilmozaīkā, floristikā, pērļošanā, kokapstrādē, diegu grafikā, tamborēšanā, šūšanā.

Konkursa dalībnieki un pedagogi tiks apbalvoti ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pateicības rakstiem šādās nominācijās: Oriģinalitāte, Zelta rokas, Adīšanas meistars, Tamborēšanas meistars, Aušanas meistars, Auduma apdrukas meistars, Sarežģīts darbs ar mazām detaļām, Eksperiments.

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Jaunbūves bibliotēka izsaka pateicību skolēniem, pedagogiem un Daugavpils pilsētas dizaina un tehnoloģiju, mājturības un tehnoloģiju skolotāju metodiskajai apvienībai par radošām idejām, aktīvu darbošanos un brīnišķīgo noskaņu Mātes dienai!

Mīļās māmiņas, lai šī skaistā un oriģinālā dāvana ienes svētku sajūtu jūsu sirdīs! Novēlam patīkamu virtuālās izstādes skatīšanos!

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles
Jaunbūves bibliotēkas vadītāja
Tatjana Zahare
65438173
tatjana.zahare@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.jaunbuve