⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Daugavpils iedzīvotāji aicināti novērtēt pilsētas kultūras piedāvājumu un gatavību iesaistīties Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas veidošanā

Daugavpils iedzīvotāji aicināti novērtēt pilsētas kultūras piedāvājumu un gatavību iesaistīties Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas veidošanā
29.01.2021

Daugavpils iedzīvotāji un visi, kuri pilsētā strādā, studē un pilsētu regulāri apmeklē, aicināti piedalīties aptaujā un novērtēt gan kultūras piedāvājumu, gan savu kultūras patēriņu, kā arī potenciālos guvumus pilsētai, iesaistoties sacensībā par Eiropas kultūras galvaspilsētas  statusu.

Daugavpiliešu un pilsētas viesu viedoklis ir svarīgs, lai novērtētu un arvien attīstītu kultūras piedāvājumu. Aptaujā iegūtie dati tiks izmantoti Daugavpils kultūras attīstības programmas 2021-2027 izstrādē.

Daugavpils ar tās bagātīgo kultūrvēsturisko mantojumu, dinamisko attīstību un aktīvajām kopienām ir apņēmības pilna iegūt titulu “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027”, tāpēc pašvaldība pētījumā noskaidros iedzīvotāju gatavību līdzdarboties pieteikuma veidošanā.

Aptaujas anketā tiks vaicāts, cik bieži pirms pandēmijas laika iedzīvotāji un regulārie pilsētas viesi devās uz kultūras vai izklaides pasākumiem un kāda veida pasākumus izvēlējās. Tāpat aptaujā jautāts par būtiskākajiem Daugavpils kultūras sasniegumiem un spilgtākajiem pasākumiem, kā arī ikviens aicināts sniegt ieteikumus kultūras piedāvājuma stiprināšanai.

Pētījumu organizē Daugavpils pilsētas dome. Aptaujas anketas pieejamas latviešu un krievu valodā, un tās var aizpildīt no 26. janvāra līdz 22. februārim.

Aptaujas anketa latviešu valodā pieejama šeit. Aptaujas anketa krievu valodā pieejama šeit.

Informāciju sagatavoja:
Laura Orliņa
Daugavpils pilsētas domes
Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas
Mārketinga projektu vadītāja
Mob.tālr. +371 29867850
e-pasts: laura.orlina@daugavpils.lv
www.daugavpils.lv
www.facebook.com/daugavpilsdome