⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Daugavpils bibliotēkās atjaunota brīvpieeja grāmatām

Daugavpils bibliotēkās atjaunota brīvpieeja grāmatām
11.06.2020

Latgales Centrālā bibliotēka un tās filiāles no 9. jūnija ievieš papildu atvieglojumus lietotāju klātienes apkalpošanas režīmā, atverot krājumu lasītājiem un atjaunojot brīvpieeju grāmatu un periodisko izdevumu plauktiem.

Turpmāk lietotāji varēs paši brīvi pārvietoties starp grāmatu plauktiem un izvēlēties sev lasāmvielu ņemšanai līdzi uz mājām. Tiks atjaunota iespēja lasīt laikrakstus un žurnālus bibliotēkā.

Lasītājus gaida arī Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs, kas piedāvā pastāvīgi augošu daiļliteratūras, nozaru literatūras, bērnu grāmatu, žurnālu un DVD disku krājumu angļu valodā. Visus šos resursus ir iespējams izņemt lietošanai mājās.

Visās bibliotēkās un to struktūrvienībās joprojām paliek spēkā roku dezinficēša, ienākot telpās, kā arī divu metru distances ieturēšana. Uzturēšanās laiks bibliotēkā un datoru izmantošanas laiks joprojām ir ierobežots līdz 30 minūtēm dienā. Lietotāju atnestās grāmatas arī turpmāk tiks ievietotas 72 stundu karantīnā. 

Lietotāju apkalpošana Daugavpils publiskajās bibliotēkās tiek īstenota, ievērojot Kultūras ministrijas izstrādāto sanitāro protokolu.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību vadītāja
Inga Gedžūne
65476345
inga.gedzune@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv