⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Daugavpilī uzstādīts digitālais stends par ēku atjaunošanu un energoefektivitāti

Daugavpilī uzstādīts digitālais stends par ēku atjaunošanu un energoefektivitāti
31.03.2023

Latgales  Centrālās bibliotēkas ēkā (Rīgas iela 22a, ieeja no Ģimnāzijas ielas puses) izvietots interaktīvi digitālais stends, skaidrojot informāciju par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu un energoefektivitāti. Tā norit informatīvā kampaņa “Gribu dzīvot efektīvi!”, kura tiek realizēta ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.

Kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni, skaidrojot ēku atjaunošanas efektivitāti un nepieciešamību, kā arī ēku energoefektivitātes jautājumu risināšanu, atbilstoši valsts piedāvāto līdzfinansējumu iespējām. Par publikācijas saturu atbild biedrība “Taureņa efekts”. Kampaņa “Gribu dzīvot efektīvi!” tiek īstenota no Valsts reģionālās attīstības aģentūras budžeta apakšprogrammas „Vides aizsardzības projekti” dotācijām.

Stendā iespējams uzzināt informāciju par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu un siltināšanu – pa soļiem par to, kas jādara, lai veiktu renovāciju. Tajos skaidrota informācija par to, kāpēc nepieciešams atjaunot ēkas. Iekļauti interesanti fakti par veiksmīgi realizētajiem projektiem, kā arī aprakstīta informācija par finansēšanas modeļiem, valsts un Eiropas Savienības atbalstu projektu realizēšanā.

Stends LCB būs pieejams apskatei un lietošanai līdz 5. aprīlim.

Informāciju sagatavoja:
IA “Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Jeļena Ivancova
e-pasts: jelena.ivancova@ddzksu.lv