⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Ceriņu bibliotēkā skatāma fotoizstāde “Marta kaķi”

Ceriņu bibliotēkā skatāma fotoizstāde “Marta kaķi”
27.02.2024

No 1. marta līdz 30. aprīlim Daugavpilī, Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Ceriņu bibliotēkā būs skatāma fotostudijas “Ezerzeme-F” fotogrāfiju izstāde “Marta kaķi”. Darbu autori ir Ņina Škļar, Linards Onzuls, Inese Minova, Ivars Soikāns un Svetlana Pokule.

Fotoizstāde “Marta kaķi” ir sava veida ceļojums kaķu pasaulē ar fotogrāfijas palīdzību. Izstādē aplūkojamajos darbos dažādi kaķi redzami dažādās dzīves situācijās. Fotogrāfiem ir izdevies ne tikai iemūžināt kaķus viņu ikdienā, bet arī radīt daudzveidīgu un aizraujošu skatījumu uz šo dzīvnieku pasauli.

Izstādes organizatori uzsver, ka šī izstāde ir ne tikai pasākums kaķu un grāmatu mīļotājiem, kas vēlas gremdēties kaķu pasaulē, bet arī ļauj novērtē fotogrāfiju kā izpausmes veidu: “Daudziem kaķi ir kļuvuši par daļu no viņu ģimenes. Šī izstāde ir veids, kā fotogrāfi dalās ar apkārtējiem savā redzējumā par kaķu pasauli.”

Kaķu krāsa nereti tiek saistīta arī dažādiem ticējumiem: melnie – naudai, rudie – mīlestībai, baltie – dziednieki, bet trijkrāsu – universālie talismani.

Kaķi joprojām ir vieni no populārākajiem mājdzīvniekiem. Lai arī šie mīlīgie pūkaiņi daudziem ir kļuvuši par labākajiem draugiem, tie joprojām saglabā savu neatkarību un brīvību.

Izstādes atklāšana paredzēta 29.februārī plkst.16.00. Pasākumā tiks filmēts/fotografēts.

Latgales Centrālā bibliotēka
654 76345
www.lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv