⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēka svin pilsētas dzimšanas dienu ar fotoizstādi “Daugavpils bibliotekāra acīm”

Bibliotēka svin pilsētas dzimšanas dienu ar fotoizstādi “Daugavpils bibliotekāra acīm”
09.06.2021

Suminot Daugavpili 746. dzimšanas dienā, no 9. līdz 30. jūnijam Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centra logos (Rīgas ielā 22a, pie ieejas bibliotēkā no Ģimnāzijas ielas) un bibliotēkas tīmekļa vietnē www.lcb.lv skatāma Latgales Centrālās bibliotēkas un filiāļu darbinieku fotoizstāde “Daugavpils bibliotekāra acīm”.

Latgales Centrālā bibliotēka ir pārstāvēta sešos pilsētas mikrorajonos – Centrā, Grīvā, Jaunajā Forštadtē, Jaunbūvē, Ķīmijā un Ruģeļos, kur jau daudzu gadu garumā rūpējas par iedzīvotāju literārajām interesēm. Bibliotekāri ik dienu redz Daugavpils daudzveidību ne tikai valodu vai kultūras ziņā, bet arī mikrorajonu pilsētvidē, tā apliecinot, ka mūsu pilsētas sejas unikālos vaibstus neveido tikai centrs vai atpazīstamie tūrisma objekti.

Fotoizstādē “Daugavpils bibliotekāra acīm” ir iekļautas 34 Latgales Centrālās bibliotēkas un filiāļu darbinieku uzņemtās fotogrāfijas, kurās atainota bibliotēku apkārtne dažādos pilsētas mikrorajonos. Ikvienam no tiem ir savi apslēptie ainavu dārgumi un vietas, kuras ikdienā pat nepamanām vai steigā nepievēršam uzmanību, tāpēc ar šo izstādi vēlamies parādīt, kā Daugavpils izskatās mūsu – bibliotekāru – acīm. Izstādē ir iekļautas arhitektūras celtnes, ielu fotogrāfijas, pilsētas infrastruktūra, dabas ainavas un pilsētnieki.

Fotogrāfiju izlase ir skatāma Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centra logos, savukārt izstādes pilnā versija virtuāli ir pieejama bibliotēkas tīmekļa vietnē www.lcb.lv. Aicinām aplūkot!

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciālists
Dāvis Greļevskis
654 76345
davis.grelevskis@lcb.lv
https://www.facebook.com/lcb.lv