⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēkā skatāma Polinas Timofejevas pirmā personālizstāde

02.11.2020

No 2. novembra Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) ir skatāma Polinas Timofejevas pirmā personālizstāde “Cilvēki. Zirgi. Ainavas”.

Daugavpils 9. vidusskolas 12. a klases skolniece Polina Timofejeva par spīti jaunajam vecumam jau ir pierādījusi sevi kā talantīgu mākslinieci vairākos konkursos. Polina nebaidās eksperimentēt, darbi top, izmantojot tušu, akrilu, zīmuli, tomēr sirdij tuvākā ir akvareļglezniecība.

“Ja es pārstāšu gleznot, dvēselei nekas nepaliks pāri,” stāsta darbu autore, kas papīra lapu un krāsas ņem rokās katru dienu. Polinu iedvesmo cilvēki – skaties cilvēkam acīs un iemīlies mirklī! “Es vēlētos, lai skatītājs katrā manā gleznā ieraudzītu unikālu raksturu, mēģinātu uzminēt cilvēka vai zirga būtību. Es gleznoju to, kas ir svarīgs man pašai,” atzīst jaunā māksliniece.

Polinas Timofejevas radošo darbu izstāde “Cilvēki. Zirgi. Ainavas” skatāma Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā no 2. līdz 30. novembrim. Ieeja – brīva.

Izstāde tiek rīkota, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un izstrādāto sanitāro protokolu.

Informāciju sagatavoja:
LCB sabiedrisko attiecību speciālists
Dāvis Greļevskis
65476345
davis.grelevskis@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv