⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēka sagatavojusi pasākumus bērnu un jauniešu vasaras nometnēm

Bibliotēka sagatavojusi pasākumus bērnu un jauniešu vasaras nometnēm
09.06.2021

No 15. jūnija Latgales Centrālā bibliotēka un tās filiāles piedāvā virkni pasākumu bērnu un jauniešu vasaras nometņu grupām. Pasākumi lielākoties tiek rīkoti tiešsaistē, tomēr daži no tiem ir pieejami arī klātienē, ārpus telpām. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Pasākumu programma skatāma šeit.

Šovasar Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) un tās filiāles ar nometņu dalībniekiem pārsvarā tiksies attālināti, kādā no tiešsaistes platformām. Sagatavotie pasākumi aptver plašu tēmu spektru – no neticamo faktu krātuves un “antigarlaicības” formulas līdz Disneja multfilmām, kukaiņiem un ekoloģiskam dzīvesveidam.

Daži pasākumi būs pieejami arī ārtelpās. LCB piedāvā izzinošu ekskursiju pa Andreja Pumpura skvēru, bet LCB filiāle Bērnu bibliotēka “Zīlīte” rosina pievērsties dabas izzināšanai pasākumā ar tematiskām stacijām un orientēšanās elementiem, kam dots skanīgs nosaukums – “Dabas pētnieki mēs esam, spēku un gudrību sevī nesam!”.

Aicinām bērnu un jauniešu vasaras nometnes pieteikt savas grupas, jo ir lietas, kas nemainās, –  pasākumi bibliotēkā allaž ir jautri, aizraujoši un izzinoši!

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību vadītāja
Jana Konopecka
654 76345
jana.konopecka@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv