⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēkā bērni apguva arī orientēšanās prasmes

Bibliotēkā bērni apguva arī orientēšanās prasmes
19.07.2023

Latgales Centrālajā bibliotēka (LCB) šovasar lasītveicināšanas programmā “Skaista vasara bibliotēkā” piedāvā bērnu vasaras nometņu grupām dažādas tematiskās nodarbības.

Lielu atsaucību izpelnījās nodarbības “Orientēšanās sports – gan ķermenim, gan prātam”, kurās bērni iepazinās ar orientēšanās sporta veidiem un rīkiem, uzzināja, kā izskatās orientēšanās karte un kā saprast tās apzīmējumus. Nometnes dalībniekiem tika piedāvāta arī iespēja piedalīties foto orientēšanās spēlē bibliotēkas telpās.

Fotomirkļus no nodarbības “Orientēšanās sports – gan ķermenim, gan prātam” var aplūkot šeit.

Jūlija ceturtdienās nodarbībās “Komiksu vēsture un to aktualitāte mūsdienās” bērni varēs uzzinās par komiksu vēsturi un aktualitāti mūsdienās, kā arī apspriedīs populārākos komiksu varoņus. Nodarbības noslēgumā bērni patstāvīgi veidos komiksu grāmatiņu un argumentēs savu izvēli.

Augusta ceturtdienās nodarbībās “Par tīru, zaļu Latviju!” bērniem tiks aktualizēta tēma par atkritumu šķirošanu, dabas aizsardzību, resursu taupīšanu un rūpēm par apkārtējo vidi. Noslēgumā dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja pašiem sašķirot “atkritumus”.

Savukārt LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs visas vasaras garumā, trešdienās un ceturtdienās, piedāvā bērnu nometnēm radošo darbnīcu “Grāmatzīme – izkrāso Daugavpili” un tematisko pasākumu “3D: domā, dari, demonstrē”.

Skolēnu vasaras brīvlaikā LCB aicina bērnu vasaras nometņu dalībniekus aizraujoši un saturīgi pavadīt brīvo laiku, piedaloties dažādās saistošās, izzinošās un izglītojošās nodarbībās un aktuālos tematiskos pasākumos. Bibliotēkas piedāvājums bērnu vasaras nometnēm šeit.