⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēka aicina uz Tēva dienas orientēšanās ralliju

Bibliotēka aicina uz Tēva dienas orientēšanās ralliju
11.09.2020

Par godu Tēva dienai, kas šogad tiks svinēta 13. septembrī, Latgales Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Zviedrijas Karalistes vēstniecību Latvijā aicina piedalīties orientēšanās rallijā “Tētis bibliotēkas džungļos”. Rallijs norisināsies no 12. līdz 19. septembrim.

Īpaši izveidotā bibliotēkas “džungļu” trasē komandām uz laiku būs jācenšas atrast 10 kontrolpunktus, kuros būs izvietoti QR kodi. To nolasīšanai jāizmanto noteikta mobilā lietotne, tādēļ dalībniekiem būs nepieciešams uzlādēts mobilais tālrunis. Komandā noteikti jāpiedalās tētim un vienam vai vairākiem bērniem, bet arī citi ģimenes locekļi ir laipni aicināti pievienoties.

Dalība orientēšanās rallijā “Tētis bibliotēkas džungļos” ir bez maksas. Lai piedalītos, komandai jāierodas Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā (Rīgas iela 22a, 1. stāvā, ieeja no Ģimnāzijas ielas, tālr. 654 49090) un pirms distances uzsākšanas jāaizpilda reģistrācijas anketa. Anketu var lejupielādēt šeit vai saņemt centrā. Pēc tam bibliotēkas darbinieks palīdzēs lejupielādēt mobilo lietotni un izsniegs trases karti. Plašāka informācija un rallija nolikums – šeit.

Katru komandu neatkarīgi no rezultāta trases finišā gaidīs salda pārsteiguma balva no Latgales Centrālās bibliotēkas, bet trīs komandas ar vislabāko rezultātu tiks aicinātas uz svinīgu pasākumu, kurā saņems balvas no Zviedrijas Karalistes vēstniecības Latvijā.

Tēti! Vai esi pietiekami drosmīgs, lai dotos bibliotēkas džungļos?

Orientēšanās rallijs tiek rīkots, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un izstrādāto sanitāro protokolu. Publicitātes vajadzībām rallija laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību vadītāja
Jana Konopecka
65476345
jana.konopecka@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv