⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēka aicina uz bezmaksas jogas nodarbībām

Bibliotēka aicina uz bezmaksas jogas nodarbībām
27.05.2022

Latgales Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Dev Sanskriti Vishwavidyalaya universitāti (Indija) četras otrdienas pēc kārtas, no 31. maija līdz 21. jūnijam, piedāvā apmeklēt bezmaksas jogas nodarbības, kas notiks ar vadmotīvu “Joga ikvienam. Būsim veseli”.

Nodarbības vadīs Dev Sanskriti Vishwavidyalaya universitātes studentes Nidhi Bansidhar Satija, Jagruti Mayee Dash un Ayushi Tamrakar no Indijas, kuras apmaiņas programmā Erasmus+ šobrīd studē Daugavpils Universitātē. Darba valoda – angļu, bet, ja būs nepieciešams, tiks nodrošināts arī minimāls tulkojums.

Jogas nodarbības notiks 31. maijā, 7. jūnijā, 14. jūnijā un 21. jūnijā no plkst. 17.00 līdz 18.00 Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā, Daugavpilī).

Līdzi jāņem jogas vai vingrošanas paklājiņš, ūdens pudele, brīvs apģērbs. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, aizpildot tiešsaistes anketu. Var pieteikties uz vienu, vairākām vai visām četrām nodarbībām. Pēc reģistrācijas telefoniski sazināsimies ar katru dalībnieku, lai apstiprinātu vietu nodarbībā.

Pasākumu publicitātes vajadzībām to laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību vadītāja
Jana Konopecka
65476345
jana.konopecka@lcb.lv
facebook.com/lcb.lv