⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēka aicina lasītājus uz sarunu par Ziemeļvalstu literatūru

Bibliotēka aicina lasītājus uz sarunu par Ziemeļvalstu literatūru
11.11.2021

15. novembrī plkst. 18.00 Latgales Centrālā bibliotēka piedāvā piedalīties tiešsaistes literārajā krēslas stundā “Sapņi un ilgas Ziemeļvalstīs”, kas noritēs Ziemeļvalstu literatūras dienu ietvaros.

Pasākumā tiks sniegts ieskats Ziemeļvalstu literatūras vēsturē un izskanēs grāmatu fragmentu lasījumi. Aicināsim lasītājus uz sarunu par šo valstu spilgtākajiem autoriem un darbiem, tostarp detektīvžanrā. Viena no grāmatām, par ko runāsim, – zviedru rakstnieka Frēdrika Bakmana grāmata “Vīrs vārdā Ūve”.

Saruna notiks bilingvāli – latviešu un krievu valodā, tiešsaistes platformā Zoom. Aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu jelena.dusjaviciene@lcb.lv. Pēc pieteikšanās uz dalībnieka e-pastu tiks nosūtīta saite uz pasākumu.  

No 15. līdz 21. novembrim Latvijā jau 23. reizi tiek aizvadīta ikgadējā Ziemeļvalstu literatūras nedēļa, ko organizē Ziemeļvalstu Ministru Padomes birojs Latvijā. Šī gada tēma ir “Sapņi un ilgas”, kura caurvij gan skaļajai lasīšanai izvēlētās grāmatas, gan tematiskos pasākumus un aktivitātes. Latgales Centrālās bibliotēkas pasākums notiek Krēslas stundas formātā, kas ir lasīšanas stunda pieaugušajiem pēc novembra tumsas iestāšanās.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību vadītāja
Jana Konopecka
65426065
jana.konopecka@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv