⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Bibliotēka aicina dalīties ar fotogrāfijām un atmiņu stāstiem no 2015. gada Latgales Dziesmu svētkiem

Bibliotēka aicina dalīties ar fotogrāfijām un atmiņu stāstiem no 2015. gada Latgales Dziesmu svētkiem
30.10.2020

Kopš šā gada maija Latgales Centrālā bibliotēka īsteno projektu “Multimediju resursa “Dziesmotā Latgale” jaunas versijas izveide”, kas sekmē Latgales kultūrvides saglabāšanu un pieejamību digitālajā vidē. Tiks atjaunota un papildināta informācija par Latgales Dziesmu svētkiem no 1940. līdz 2010. gadam, kā arī izveidota jauna sadaļa par svētku norisi 2015. gadā.

Lai plašāk atspoguļotu šo Latgales kultūrvēsturiskajam reģionam nozīmīgo tradīciju, 2015. gada Latgales Dziesmu svētku dalībnieki tiek aicināti ieskatīties savos personīgajos arhīvos, izvēlēties zīmīgākās fotogrāfijas un dalīties atmiņās, izstāstot savu Latgales Dziesmu svētku stāstu. Sniegtā informācija tiks publicēta multimediju resursā “Dziesmotā Latgale”.

Fotogrāfijas un stāstus aicinām iesūtīt līdz 22. novembrim uz e-pastu tatjana.tukane@lcb.lv, tālr. 65476345. Priecāsimies par jūsu atbalstu!

Projektu “Multimediju resursa “Dziesmotā Latgale” jaunas versijas izveide” atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, a/s “Latvijas valsts meži” un Latgales reģiona attīstības aģentūra.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciālists
Dāvis Greļevskis
65476345
davis.grelevskis@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv