⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

„Baltic Auction house” rīko grāmatu, pastkaršu un fotogrāfiju izsoli internetā

„Baltic Auction house” rīko grāmatu, pastkaršu un fotogrāfiju izsoli internetā
21.07.2015

Laikā no 22. jūlija līdz 25. jūlijam „Baltic Auction house” paver antikvariāta cienītājiem vistālākajās Latvijas apdzīvotajās vietās iespēju iegādāties interesējošos kolekcijas priekšmetus izsolēs vietnē www.plmm.lv. Izsoles norises laiks no 22.07.2015. plkst. 11.00 līdz 25.07.2015. plkst. 21.00.

Izsolē būs pieejamas vairāk kā 700 lotes: unikālas 19.-21.gs grāmatas latviešu, krievu un vācu valodā, pastkartes un fotogrāfijas. Cenu amplitūda no nepilna eiro līdz EUR 1500. Izsolē pieejamās lotes iespējams apskatīt Latviešu Mākslas muzeja telpās Maija ielā 18, Rīgā.

Ar izsoles noteikumiem iespējams iepazīties vietnē www.plmm.lv. Iepriekš reģistrējoties piedalīties var ikviens interesents.

Izsoļu nams Baltic Auction house nodarbojas ar mākslas darbu un antikvāru priekšmetu izsoļu rīkošanu. Vairāk kā divdesmit gadu laikā uzkrātā pieredze ierindo organizāciju starp redzamākajiem jomas pārstāvjiem Latvijā. Izsoļu namā var gan pārdot, gan nopirkt gleznas (t.sk. eļlas darbus, akvareļus, grafikas, zīmējumus, ar vai bez parakstiem, sākot no vecmeistariem un beidzot ar mūsdienu māksliniekiem), kartes, grāmatas, pastkartes, traukus, figūras, mēbeles, monētas, apbalvojumus u.tml. Nozares speciālisti sniedz konsultācijas, palīdz komplektēt privātkolekcijas, iekārto interjerus, veic mākslas darbu ekspertīzi un novērtēšanu.

Sīkākas ziņas
Marija Rācene
„AVANTIS” projektu koordinatore
Tālr.: 26192539
e-pasts: marija@avantis.lv