⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Baltā galdauta svētki Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs

Baltā galdauta svētki Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs
28.04.2021

Kopš 2016. gada visā Latvijā un ārpus tās iedzīvotāji ir aicināti uzklāt baltu galdautu un sēsties pie lielā saimes galda, lai atzīmētu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu. Arī Latgales Centrālā bibliotēka un tās filiāles piedāvā tematisku pasākumu programmu, lai katrs atsevišķi, bet tomēr kopā svinētu brīvības svētkus.

Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) Baltā galdauta svētku svinēšanas tradīciju ir aizsākusi 2017. gadā, daloties atmiņās un savas ģimenes vērtībās kopā ar kolēģiem un lasītājiem. Šogad bibliotēka ir sagatavojusi virtuālo izstādi – retrospektīvu “Laiku pa laikam – atmiņās kavēties!”, lai atskatītos uz iepriekš svinētajiem svētkiem un ieklausītos dzimtas relikviju stāstos, kas kā pavediens vijas caur stāstnieku mūžu. Izstāde būs skatāma LCB vietnē un sociālajos medijos no 29. aprīļa. Izzinošas virtuālās izstādes tiks piedāvātas arī vairākās LCB filiālēs.

30. aprīlī plkst. 15.00 LCB filiāle Ceriņu bibliotēka aicina pieaugušos uz bibliotekāro stundu “Simbols, kas apvieno un rada piederību savai apkaimei un valstij”, lai kopīgi iepazītu 4. maija svētku svinēšanas tradīcijas un dalītos ar saviem dzimtas stāstiem.

15. maijā plkst. 10.00 LCB filiāle Piekrastes bibliotēka ielūdz visus interesentus uz tiešsaistes tematisko pasākumu “Baltā galdauta stāsti”. Pasākuma dalībnieki aplūkos izšuvumu izstādi, kā arī dalīsies stāstos par ģimenes tradīcijām un vērtībām.

Turēsim godā un sargāsim savas ģimenes un valsts vērtības, lai arī mūsu bērni 4. maijā svinētu Baltā galdauta svētkus!

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciālists
Dāvis Greļevskis
Tālr.: 65476345
e-pasts: davis.grelevskis@lcb.lv
https://www.facebook.com/lcb.lv