⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

ASV Informācijas centrs aicina bērnus uz angļu valodas nodarbībām

ASV Informācijas centrs aicina bērnus uz angļu valodas nodarbībām
16.08.2022

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicina bērnus vecumā no 8 līdz 12 gadiem piedalīties trīs angļu valodas nodarbībās “Back To School” (latv. – Atpakaļ uz skolu), kas sniegs bērniem iespēju atsvaidzināt savas angļu valodas zināšanas, papildināt vārdu krājumu un sagatavoties jaunajam mācību gadam.

24. augustā plkst. 11.00 notiks nodarbība “Basic English” (latv. – Angļu valodas pamatpramses). Nodarbības laikā tiks atkārtotas un apgūtas tādas nepieciešamas angļu valodas pamatzināšanas kā alfabēts, cipari, ikdienas frāzes, iepazīstināšana ar sevi u. tml.

Savukārt 26. augustā plkst. 11.00 bērni tiek aicināti uz nodarbību Learn English through Games (latv. – Apgūsti angļu valodu caur spēlēm). Spēlējot aizraujošas un izzinošas galda spēles, dalībnieki varēs ne tikai izjust sacensību garu, bet arī aizraujošā veidā papildināt savu vārdu krājumu angļu valodā.

30. augustā plkst. 11.00 notiks noslēdzošā nodarbība “Meet America” (latv. – Iepazīsti Ameriku). Tās mērķis ir paplašināt dalībnieku redzesloku un sniegt nelielu ieskatu par Amerikas Savienotajām Valstīm.

Nodarbības notiks Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā). Nodarbības ir paredzētas individuāliem apmeklētājiem. Ieeja – brīva, bez iepriekšējas pieteikšanās.

Pasākumu publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
ASV Informācijas centra vadītāja
Diāna Romanovska
Tālr.: 654 22483
diana.romanovska@lcb.lv
infousa.lcb.lv
facebook.com/InfoUSADaugavpils