⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Alfrēdas Bulionko izšūto gleznu izstāde “Pie Allas”

Alfrēdas Bulionko izšūto gleznu izstāde “Pie Allas”
31.05.2022

2. jūnijā plkst. 15.00 Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) notiks Alfrēdas Bulionko krustdūrienā izšūto gleznu izstādes “Pie Allas” atklāšana. Rūpīgi izšūtajos darbos ir redzamas ainavas, dzīvnieki, cilvēki, ikdienišķas lietas, viss kas bagātina Alfrēdas dvēseli.

Alfrēda Bulionko dzimusi Krāslavā, bet jau vairākus gadus dzīvo Daugavpilī. Mīlestība pret izšūšanu nāca no mammas, bet nopietnāk ar to sāka aizrauties tikai vēlāk – un tā Alfrēdas radošā darbība ilgst jau aptuveni 25 gadus. Izglītību ieguvusi kā šuvēja, kas arī šobrīd ļauj likt lietā un pilnveidot savas profesionālās prasmes. Līdztekus izšūšanai krustdūrienā Alfrēda šuj apģērbu, bērnu rotaļlietas, rotaslietas un atklātnes.

Izstādē “Pie Allas” autore aicina paciemoties, ieraudzīt pasauli mums apkārt un ļauties mirkļa iespaidiem. Kā atzīst pati Alfrēda: “To, ko dvēsele man pieprasa, to arī izšuju. Viss nāk no sirds, vēlos kaut ko uzšūt – šuju, nevēlos – lieku darbu malā un ķeros pie citām lietām, jo šādiem darbiem nav noteikts konkrēts izpildes laiks.” Šī nav pirmā Alfrēdas darbu izstāde, iepriekš darbi ir tikuši izstādīti Krāslavā, vairākās kultūras iestādēs Daugavpilī, kā arī Lietuvā un Baltkrievijā.

Izstāde skatāma Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā no 1. jūnija līdz 28. jūlijam.

Papildus informācija:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciālists
Dāvis Greļevskis
654 76345
davis.grelevskis@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv