⚠️Ievērībai - atsevišķās portāla sadaļās turpinās darbi pakāpeniskai versiju nomaiņai.

aizvērt

Aicinām izmantot digitālo bibliotēku Onleihe vācu valodā

Aicinām izmantot digitālo bibliotēku Onleihe vācu valodā
28.04.2020

Gētes institūts piedāvā bez maksas izmantot savu digitālo bibliotēku Onleihe. Tā sniedz iespēju lietošanā uz ierobežotu laiku saņemt tādus digitālus medijus kā e-grāmatas, e-audio materiālus vai e-avīzes, tos vienkārši lejupielādējot Onleihe sistēmā. Pašreiz interesentiem ir pieejami vairāk nekā 23 000 mediju vācu valodā – aktuālas Vācijas dienas avīzes un žurnāli, materiāli vācu valodas apguvei, grāmatas pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, nozaru literatūra un rokasgrāmatas, filmas, mūzika un klausāmgrāmatas. Daudzpusīgs piedāvājums katrai gaumei.

Onleihe digitālo bibliotēku var izmantot visi, kam ir noteikta dzīvesvieta ārpus Vācijas. Lai to lietotu, nav jābūt bibliotēkas klientam. Piereģistrēšanās Onleihe sistēmā iespējama tiešsaistē. Pēc reģistrēšanās un tās aktivizēšanas digitālā bibliotēka ar tiešsaistes lietotnes (Android un iOS) palīdzību ir izmantojama datorā, klēpjdatorā vai viedierīcē – kur un kad vien vēlaties.

Detalizēta informācija par digitālo bibliotēku Onleihe pieejama www.goethe.de/latvija/onleihe. Lapā atrodamas arī detalizētas lietošanas pamācības dažādām ierīcēm (dators, iOS, Android).

Ja rodas grūtības reģistrācijas procesā vai izmantojot Onleihe sistēmu, lūdzu, sūtiet e-pastu uz bibliothek-riga@goethe.de.

Informāciju sagatavoja:
Zigrīda Murovska
Leiterin / Vadītāja
Information & Bibliothek / Informācija & Bibliotēka
Goethe-Institut Riga
Torņa iela 1
Rīga, LV-1050
Tel. 371 67 508190
Fakss +371 67 323999
zigrida.murovska@goethe.de
www.goethe.de/latvija